Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egy oldalon láttam egy romániá...

Egy oldalon láttam egy romániát csúfoló képet és a kommentek között láttam gondolom erdélyi magyarok védték romániát a magyarországi magyarok ellen, de miért?

Figyelt kérdés
én lesz*rnám had csúfolják
2011. nov. 9. 17:05
 191/194 Pro Patria ***** válasza:
60%

Drága Heckler!


"Szerintem a lényeg a nép reakcióján van, amit nem kell külön magyaráznom. Ezt a fickót egységesen hazaárulónak kiáltották ki."

- Milyen népről beszélsz?? Arról azokról a bitnácikról, akik beírnak a 88-as szélsőjobbos videójához??

Ha egy "Alföldi b*zi és zsidó" videóhoz jön 100 helyeslő komment, akkor az a magyar nemzet véleménye??


De tessék, ne érje szó a ház elejét, ha neked egy hivatalos politikus se elég, legyen így:

[link]


"A messziről jött ember szöveg a te érved volt. Én nem vagyok messziről jött ember, te pedig olyan dolgokról okoskodsz nekem, amikkel kapcsolatban nulla a tájékozottságod, és így próbálsz oktatni. Így nehéz."

- Én érvelek, bizonyítok, alátámasztok, a te "érved" pedig annyi: "én jobban tudom, mer' romániai vagyok!". Kikezdhetetlen logika. Csak épp a tények nem téged igazolnak:(

2011. nov. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 192/194 Heckler ***** válasza:
66%

"akkor az a magyar nemzet véleménye?? "


Ez FAIL a számodra, mert te a román nemzet véleményét akartad bemutatni nekem egy videóval, csak fordítva sült el. Pontosan tudom, mi a román nép véleménye, te meg spekulálsz.


"Én érvelek, bizonyítok, alátámasztok"


Megállás nélkül fröcsögsz, ennyiből áll az érvelésed meg alátámasztásod.


"te "érved" pedig annyi: "én jobban tudom, mer' romániai vagyok!"


Nem vagyok romániai, és igen, jobban tudom, mint te, aki ott vered a farkad valahol ki tudja hol, és sok száz kilométerről vagy okos.


"ha neked egy hivatalos politikus se elég, legyen így: "


Tudod, hogy hol van regát?

2011. nov. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 193/194 Heckler ***** válasza:
81%
A videón amúgy jót röhögtem, főleg azon a részen, hogy "a magyarok azok régóta letelepedtek nálunk Romániában". Szóval ott is van elég idióta az utcán, nem csak Pesten. Köszi az élményt.
2011. nov. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 194/194 Pro Patria ***** válasza:
0%
Neked semmi se elég jó. Sz@rok a véleményedre. Hülye voltál, az is maradsz.
2011. nov. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!