Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egy oldalon láttam egy romániá...

Egy oldalon láttam egy romániát csúfoló képet és a kommentek között láttam gondolom erdélyi magyarok védték romániát a magyarországi magyarok ellen, de miért?

Figyelt kérdés
én lesz*rnám had csúfolják
2011. nov. 9. 17:05
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/194 Heckler ***** válasza:
73%
Hát magyarok nem valószínű, hogy romániát védenék, de ha esetleg egy linkkel bemutatnád, hogy miről is van szó...
2011. nov. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/194 anonim ***** válasza:
75%
Talán lehet, hogy szeretnek ott élni? Mindig a legegyszerűbb válasz a helyes.
2011. nov. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/194 Heckler ***** válasza:
19%
Talán gondolkozz már, mielőtt hülyeséget írsz, még maguk a románok sem szeretnek ott élni (4 millió román emigrált a rendszerváltás óta, négy millió).
2011. nov. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/194 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szép Románia Erdély.Így van,ahogy az előttem író mondta.
2011. nov. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/194 anonim ***** válasza:
80%

Nem hinném, hogy az ott élő magyarok nagyon védenék. A komcsi időkben nagyon meg voltak ott szívatva és még most is burkoltan ott szúrnak ki velük ahol tudnak, ráadásul minden magyarok által lakott városba raknak egy Iancu szobrot...

Szerintem az ultraliberális jogvédők lehettek.

2011. nov. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/194 anonim ***** válasza:
87%
Az erdélyi magyarok azok, akik 90 éve román fennhatóság alatt élnek, és azok, aki egyáltalán egy országban élnek a románokkal. Nekik nap mint nap ki kell jönniük a román államhatalommal, a román emberekkel. Nem úgy, mint az itteni szájhősködő nagymagyaroknak. Az ottani magyarság pontosan tisztában van vele, hogy minden itteni szélsőséges románellenes ostoba megnyilvánulás levét ők isszák meg. Nem ártana felfogni végre.
2011. nov. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/194 anonim ***** válasza:
33%
Heckler hogy te mekkora egy turbómagyar vagy! Hát fogd már vissza magad, a román ember is ugyan olyan ember mint minden magyar. Arról, hogy az adott román kormány mit tesz, arról nem az átlag román tehet. Miért ne jöhetne ki egy erdélyi magyar jól egy erdélyi románnal, lehet, hogy nagyon jó barátok. Felül kéne már emelkedni azon, hogy egyesíted a politikusi réteget az átlagemberrel!
2011. nov. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/194 Heckler ***** válasza:
62%

Kikérem magamnak az inzultusaidat.


"Miért ne jöhetne ki egy erdélyi magyar jól egy erdélyi románnal"


Csakhogy az Erdélyben pöffeszkedő románok túlnyomó többsége nem erdélyi román, hanem havasalföldről és dobrudzsából odatelepített földrengés- és árvízkárosult.


És addig nem fognak jól kijönni egymással, amíg Szent László szobrát román rablóvezérek és megszálló kommunista katonák szobrára cserélik le, amíg román háborús bűnösök nevére cserélik le a magyar utcák nevét, amíg a magyar egyház épületeit és földterületeit nem adják vissza, amíg a magyar gyerekek nem tanulhatnak az anyanyelvükön, amíg tömeggyilkosok indulóját játsszák, hadd tanuljon a magyar.


Neked ilyen fogalmaid vannak a barátságról?

2011. nov. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/194 anonim ***** válasza:
73%

most komolyan azt gondoljátok, hogy a kérdező értelmi fogyatékos, vagy csak kedvtelésből tesz fel ilyen kérdést?


valószínűleg azért védik Romániát, mert ők már megbékéltek azzal, hogy Románia a hazájuk, az ország, ahol élnek.

2011. nov. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/194 anonim ***** válasza:
88%

"Csakhogy az Erdélyben pöffeszkedő románok túlnyomó többsége nem erdélyi román, hanem havasalföldről és dobrudzsából odatelepített földrengés- és árvízkárosult. "

És ez azt jelenti, hogy csak rossz emberek lehetnek?

2011. nov. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!