Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg 150000 Forcsira...

Tényleg 150000 Forcsira büntetik a közterületet használó hajléktalanokat?

Figyelt kérdés

Csak annyit szeretnék hozzáfűzni,hogy ez már a Nácik gonoszságát is kimeríti.

Nemsokára jön a gázkamra!


2011. nov. 14. 18:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
66%
forcsira?
2011. nov. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
75%
nem az első a debil. inkább az a barom polgármester. hogyan hajtja be a hajléktalanokon a pénzt? :) kajájuk sincs, nemhogy 150.000 forintjuk... Tudod, ez az a bizonyos fidesz politika. előbb törvényt hozunk, aztán gondolkodunk.
2011. nov. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
79%
Ha 14 éves vagy, minek írsz ki ilyen kérdést? Amúgy jártál már a 8. kerületben? Ha ott megpróbálna téged lenyúlni pénzzel 5 hajléktalan, megnézném kiírnád-e ezt mégegyszer.
2011. nov. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

"Tényleg 150000 Forcsira büntetik a közterületet használó hajléktalanokat"


igen, tényleg


"Csak annyit szeretnék hozzáfűzni,hogy ez már a Nácik gonoszságát is kimeríti.

Nemsokára jön a gázkamra!"


Ezt most nehezen tudom értelmezni,de az biztos, hogy amikor elűzzük a fideszt lesz egy nürnbergi perhez hasonló...

2011. nov. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
40%

18:51


"nem az első a debil. inkább az a barom polgármester. hogyan hajtja be a hajléktalanokon a pénzt?"


A barom te vagy, ha itt okoskodsz ahelyett, hogy utánanéznél. A bírságok átválthatók elzárásra.

2011. nov. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
80%

"A barom te vagy, ha itt okoskodsz ahelyett, hogy utánanéznél. A bírságok átválthatók elzárásra."


Gratulálok! És az mennyivel jobb? Naponta mennyibe is kerül egy rab elzárása?! A hajléktalannak az büntetés? Most akkor hol is élünk? Utánanézve is egy barom törvény.


Ja még valami:

Mielőtt személyeskedünk, és el találnálak küldeni valahova, legyél olyan szives válogasd meg a szavaidat, ha egy ismeretlenhez szólsz. Elkezdhetném én is szép szavakkal illetni a meggyőződésedet...

2011. nov. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
61%
Melyik nem barom törvény, amit a Fidesz hozott? Én tudtam előre, ezért szavaztam a Jobiikra :)
2011. nov. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
*Jobbikra
2011. nov. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Na, ez aztán marhára meg fogja oldani a helyzetüket...

Aztán majd sok szerencsétlen nem tud fizetni és megy elzárásra. Milyen életük lesz így ezeknek. És egyre több hajléktalan is lesz, mert egyre többen szegényednek el.

2011. nov. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
75%

"A barom te vagy, ha itt okoskodsz ahelyett, hogy utánanéznél. A bírságok átválthatók elzárásra.

"

hurrá. inkább téged, meg a rühes fideszedet kéne elzárni.

2011. nov. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!