Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg 150000 Forcsira...

Tényleg 150000 Forcsira büntetik a közterületet használó hajléktalanokat?

Figyelt kérdés

Csak annyit szeretnék hozzáfűzni,hogy ez már a Nácik gonoszságát is kimeríti.

Nemsokára jön a gázkamra!


2011. nov. 14. 18:38
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
7%
Magyartanárod nevében szégyenlem magam és kérek bocsánatot mindenkitől, aki ezt olvassa.....
2011. nov. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Mondjuk nem egy nagy élmény közöttük sétálgatni. Némelyik még erőszakoskodik is. A pénzbüntetés mondjuk értelmetlen, bár vannak olyan hajléktalanok akik össze tudják koldulni ezt az összeget havonta. Biztos forrásból tudom. Pontosan ez az egyik oka hogy nem akarnak elmenni dolgozni sehová, hiszen akkor lakbért és adót is kellene fizetniük. Vannak akiknek ez az élet megfelelő. Nem minden hajléktalan lett önhibáján kívül az. A megoldást senki nem tudja szerintem, de ha megnézzük például Amerikát, ott is van belőlük bőven. Nem olyan egyszerű jó megoldást hozni ez ügyben.
2011. nov. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

19:41


Sokba kerül egy rab elzárása. Akkor mit javasolsz, minden bűnözőt végezzenek ki?

2011. nov. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
téged mindenképpen, mivel fideszbérenc vagy .)
2011. nov. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

"Magyartanárod nevében szégyenlem magam és kérek bocsánatot mindenkitől, aki ezt olvassa....."


Jaj,nem tudtam,hogy ennyire hülye vagy,hogy valaki ha elír egy betűt akkor már nem is tudja miről van szó.

Ennyit madzsarorzságról ahol csak vita vita hátán létezik.

2011. nov. 16. 17:21
 16/21 anonim ***** válasza:
nana kérdező, én eddig nem szóltam, de erre én is felkaptam a fejem. azért álljunk már meg egy szóra, én kikérem magamnak ezt a cigánybeszédet az országról. attól, hogy cigány vezeti ezt a szaros kis országot, az még nem jogosít fel téged arra, hogy a nevét se legyél képes leírni.
2011. nov. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Akkor hogyan?

Mádzsárózság?

2011. nov. 17. 16:27
 18/21 anonim ***** válasza:
Te cigány vagy?
2011. nov. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
az hát.
2011. nov. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Nem vagyok cigány,de téged nem ártana betenni egy börtönbe,hogy jol szétkúrják a seggedet a cigányok!

Sok cikány külömb mint egy fehér,ők csak alkalmazkodni akarnak a társadalom által létrehozott helyzethez. A vadállatok is ölnek,hogy ne dögöljenek éhen,vajon te,nagy fehér ember,mit csinálnál,ha hirtelen megszünne mindenféle anyagi forrásod? El tudom képzelni,ahogy csak zokognál mint egy féreg,mert benned nincs túlélési ösztön!

2011. nov. 20. 10:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!