Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán miből építette a 100...

Orbán miből építette a 100 milliós kastélyát?

Figyelt kérdés
Minap olvastam, hogy 100 milkába került amikor vette, ráadásul olyan állami lakáshitellel, aminek a törvényét ő maga hozta meg akkori miniszterelnökként! Tudom, hogy népes családja van, de ez nem csípi az állampolgárok szemét?
2009. máj. 10. 01:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
34%
Mindig ezt mondják akik bennevannak a dolgokban: igazából mindegy hogy fekete vagy fehér (megfelelő szavakkal helyettesítendő), ugyanúgy aki politikus az lop,csal,hazudik. Ott ahol tud és annyit amennyit tud. Mind a két oldal rossz, csak egyik oldal sem látja ezt át!
2009. máj. 10. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%

[link]

A vagyonnyilatkozata szerint nincs 100 milkás villája...


Nem kevered Oszkó Péter félmilliárdos viskójával?

2009. máj. 10. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
53%
Ó azok a hiteles vagyonnyilatkozatok.A legnagyobb terelések egyike arra hivatkozni.Na és ha van neki?Ezen kár rágódni,bárcsak ez lenne a legégetőbb probléma.Egyébként igenis csípi,de nem lehet mit tenni.
2009. máj. 10. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%
Volt egy állami lakása a Harris-közben,azt megvette 60.000.-ért,eladta 6o milláért, felvette a 30 millás kedvezményes hitelt, a felesége 40 millás mg.támogatást kapott Tokajra,majd amit lehetett leírt adókedvezményként.Ebből futotta még bútorokra is.
2009. máj. 10. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
18%
Lopásból, mint a cigányok!
2009. máj. 10. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
9%

Tételezzük fel a legroszabbat: tényleg a mi pénzünkből lopta. Ha minden politikus beérné ennyivel már előrébb lennénk. De én személy szerint nem látok az országba többezer milliárdot beleépítve az elmúlt években...

Arról nem is beszélve mondjuk, hogy más is leírhatja az adóból, ha építkezik.

2009. máj. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
51%

Ha valaki jó miniszterelnök, legyen neki akár 300 milliós villája! Nem sajnálom tőle, mert az ország számára tízezerszeres hasznot jelent a munkája, és akkor még alábecsültem a szorzót. (Legyen a kiíró jó miniszterelnök, tőle sem fogom sajnálni.)

Ha meg rossz, akkor nem érdekel, milyen lakótelepi lakásban lakik, és szegény-e, mint a templom egere, úgy sem kell. Rossz alatt meg azt értem, hogy nem fejlődik a társadalom.

Nem irigykedni kell, hanem becsülettel dolgozni és adózni. Ha már nagyon a dolgok mélyére akartok nézni: Orbán meg tudta oldani, hogy közel annyit keressen (sacc/kb. 150 millió/év), mint egy bankigazgató (tény: 200-250 millió/év), és közben az egész ország fellendüljön. Gyurcsány Gordon ellenben meg tudja oldani, hogy négyszer annyit keressen (sacc/kb. 1 milliárd/év) állami megrendelésből, mint egy bankigazgató, és az ország mélyrepülésben van. Következésképp Orbán nem csak olcsóbb volt, hanem sokkal eredményesebb is a társadalom számára.

2009. máj. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
52%
Úgy látom beindultak a pártkatonák az Európa Parlament szavazásra. :)
2009. máj. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
51%
gratulálok pártkatonák!szakadt volna bele anyátokba a fejetek! lőjjétek mér végre fejbe magatokat!
2009. máj. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Csak az a kérdés,hogy milyen pártkatonák,kedves fejszaggató?

Egyébként azért mert a másik lop nekem is szabad?Na nem annyit,de azért lopok?Ez teljesen téves logika!

2009. máj. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!