Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarország miért nem forgat...

Magyarország miért nem forgat fiataloknak szóló filmeket, amiben az itthonmaradásra buzdítják őket?

Figyelt kérdés

Hallottam, hogy Irán forgatott egy filmet, amiben iráni fiatalok ezerrel tanulnak számítástechnikát meg angolt, hogy Nyugatra költözhessenek, de amikor sikerül kijutniuk, akkor meglátják, hogy ott sincs kolbászból a kerítés, sőt az emberek sokkal szemetebbek és gonoszabbak, mint Keleten, ezért hazatérnek Iránba, ahol a materiális életkörülmények rosszabbak és nem keresnek annyi pénz, viszont cserébe stresszmentes, boldog életük lehet kedves emberek között.


Ha Magyarország is forgatna ilyen filmeket, szerintetek több fiatal maradna itthon?


2011. nov. 21. 14:51
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:

Két tapasztalatom Németországból.

Akár hány esetben át akartam menni az út túloldalára,minden esetben a második kocsi megállt,és intett,hogy átmehetek. Ilyen itthon nem fordulhat elő,még akkor sem,ha nekem van elsőségem.

A másik: Münchenben vártam a vonatomra. Egy magyar fiatalember a földre dobta a csikket. Odament egy 25 év körüli német fiatalember. Felvette a csikket,megmutatta,hogy hova kell dobni. Karon fogta a magyart,elvitte az egyik bizsu árushoz,és 3.- euróért vett neki övön hordható,csukható csikktartót. Ilyen sem fordulhat elő nálunk.

De örülhetsz. Tegnap linkelt be valaki egy filmet,amit a magyar kormány forgatott.

Alig hiszem,hogy ennek hatására bárki is itthon marad.

2011. dec. 8. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
Iránt nem ismerem, de otthon M.O.-n az átlag fiatal nem tud stresszmentres boldog életet élni, vagy hazug propaganda dilmre gondolsz ?
2011. dec. 8. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
2011. dec. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:

"Magyarország miért nem forgat fiataloknak szóló filmeket, amiben az itthonmaradásra buzdítják őket?"


Forgatnak, csak nem ér semmit.

továbbá akinek ilyen elképzelései vannak, hogy egy filmtől majd itthon marad és át robotolja a fél életét, annak csak gratulálni tudok.

2011. dec. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:

Lehet hogy Fideszes vagy és próbálod itt is a propagandát tesztelni?


Ilyen a Rákosi korszakban volt utoljára Magyarországon. Próbáld ki amit az előttem írók válaszoltak és akkor a saját bőrödet viheted a vásárra.


Magyarországon itthon vagy és itt megértik amit mondasz, akár szépen csinálod, akár nem. Akinek szimpatikus vagy az "kedves" veled, akinek nem, az utál. Itthon az a szokás, hogy amilyen az adjon isten, olyan a fogadj isten.


Külföldön csak "magyar" vagy, akármilyen jól is beszéled a nyelvet. A magyarokat egyébként sem nagyon kedvelik Európában. A jelenlegi vezetés pedig mindent elkövet, hogy ez így is maradjon.


A film pedig semmit sem ér, hiszen Orbán a legfontosabb megbeszélésekre, mindig valamelyik dublőrjét küldi és a Fidesz hiteltelenné vált, egész kormányával együtt.

2011. dec. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:

Csak szólnod kellett:


http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=NDlXb..


Ajánlom a kommenteket, abból kiderül mennyire hatásos egy ilyen.

2011. dec. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
Te tuti LSD-zel.
2012. ápr. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

Az kellene még!

Van így is elég agymosás.Hit-és erkölcstan néven.

2014. júl. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

Iránnal kapcsolatban jut eszemben:

Az egyetemen, ahol valaha dolgoztam, volt egy iráni srác, aki itt tanult és itt is maradt oktatónak a villamosmérnöki szakon. Közben elvette egy kolleganőmet, és 1-2 év múlva kiköltöztek Kanadába, ahol a férj testvérei már ott éltek. Ennek már vagy 15 éve, és eszük ágában sincs se Iránba költözni, se Magyarországra.

2019. febr. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!