Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországot leminősítették...

Magyarországot leminősítették bóvli kategóriába! Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
[link]
2011. nov. 25. 00:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
39%
Nem örülök neki, de sajnos megértem.
2011. nov. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
78%

Az az abszolút minimum lenne, hogy matolcsy ezek után elhúz a halál náthás f@aszára, mielőtt tényleg sikerül totál gajra vágni az országot. Ha lenne benne minimális gerinc már holnap reggel orbán asztalán lenne a felmondása. De nincsenek illúzióm, a droidok már bevetésre készen, megmagyarázzák...

Azért az nem semmi, hogy nekik másfél év alatt sikerült az ami fletóéknak 5 év alatt sem, pedig ők is nagyon igyekeztek...

2011. nov. 25. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Már várom Szijjártó indoklását: "elmútnyócééév"
2011. nov. 25. 00:38
 4/22 anonim ***** válasza:
80%

Hogy egy nagy klasszikust, azaz bölcs vezérünket idézzem:


„Ez okozta a sorozatos pofonokat, amelyek külföldről érték és érik az országot: a leminősítések, a forint zuhanása, vagyis az egész csődtömeg, amit ez a kormány az elmúlt években az ország, és mindannyiunk nyakába zúdított"


O."sohanemhazudtam" Viktor, 2009.március 6.

2011. nov. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
43%

Görög nyomvonal!


Azzal a kivétellel, hogy itt nincs miből visszavenni.


A reálgazdaságunk a padlón, az az ha megszorítanak akkor drasztikusan csökken a GDP = még fizetésképtelenebbé válunk.


Tavasszal itt a csőd, hiszen nincs értelme felvenni úljabb hiteleket, mert semmi kilátás a visszafizetésére.

Nincs befektetés, pang az egész EU, az az nem jön be sem befektetés. Lassan már a német állampapírokat sem veszik, nem hogy a mienket.


Persze lehet húzni halogatni, de sajnos nincs értelme.

Nincs mire számítani!!!!! "A valuta tartalékokat meg nem kellene felélni adósságtörlesztésre, mert senki nem fog ezekután valutát adni.

2011. nov. 25. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
46%
Nem tudom mi lenne a jó megoldás, lehet hogy tényleg jobb lenne egy csőd és alulról elkezdeni építkezni újra, megcsinálni végre tényleg a rendszerváltást, mert ez így teljesen kilátástalan vergődésnek tűnik. Természetesen a mostani politikai elitet elzavarni és eltiltani mindenféle közügyektől. Tudom, hogy ez nem ilyen egyszerű, de ahogy most mennek a dolgok, semmi értelmét nem látom.
2011. nov. 25. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
54%
Várható volt. Gyors megállapodás kell az IMF-el. Orbán helyében kirúgnám Matolcsyt és az IMF-re kenném, hogy miattuk kellett.
2011. nov. 25. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
76%
Az a véleményem, hogy soha többé Fidesz kormányt!
2011. nov. 25. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
69%

Lesz pár nap hisztéria (főleg a sajtóban), de semmi drámai hatása nem lesz.


Az igazi kérdés nem az, hogy most mi lesz, hanem az, hogy hajlandó-e a kormány végigcsinálni a beígért reformokat (pl. a nyugdíjreformot). Ha igen, akkor nincs gond, ha nem, akkor csőd lesz, de hát maguknak köszönhetik, mert gyávák voltak frontot nyitni a nyugdíjasokkal, segélyből élőkkel és más inaktív rétegekkel szemben. Remélhetőleg a leminősítés jó ösztönzés lesz, és megértik az illetékesek, hogy már nem halogathatják a reformokat.

2011. nov. 25. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
51%

Jaj de jó!

Senki sem tudott róla, előre, a miniszterelnök és a kormányon lévőek, folyton a magyar lakosság érdekeit nézik, nem kell felvenni újabb hitelt, hogy jobb legyen nekünk és így tovább.

Amúgy meg, ha a külföldiek így látnak minket, azt még, jobbnak is tekintem. Itt az idő, hogy a magyarok, a saját lábukon álljanak meg. Milyen jó, ha nem fizetünk, a többi Offshore cégnek, a bankoknak, stb.? Mondom, hogy van, pozitív oldala is, mert akkor, ha nem fizetünk, akkor odébb állnak. Kötve hinném, hogy kényszeríthetnek minket - amúgy, meg, milyen jogon tennék is meg? Én, nem az ő érdeküket nézem, innentől kezdve, azt csinálhatnak, amit akarnak, Magyarországot, ki is lehet hagyni a játszadozásukból.

2011. nov. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!