Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán inkább csődbe viszi az...

Orbán inkább csődbe viszi az országot, semmint beismerné a politikája vereségét?

Figyelt kérdés

2011. nov. 25. 15:49
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
39%
első vagyok. Én is tudok lefelé pontozni barmok :))
2011. nov. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
41%
szerintem ezek azok a fekete gazdaságban ügyködők, akik finanszírozzák a különböző pártokat, ezért nem nyúlnak hozzájuk
2011. nov. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
28%
Orbánnak minél hamarabb le kellene mondania....
2011. nov. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 tetris ***** válasza:
24%

Olyan érzésem van, mintha egyesek azért drukkolnának, hogy a kormány megbukjon. És utána mi lenne a jobb? Jöjjön vissza az Mszp, vagy mi legyen? Persze, hogy vannak, bajok, de hol nincsenek? De per pillanat az a legjobb az országnak, hogy van egy kormány, és teszik azt, ami az országnak a legjobb.

A Gyurcsány idejében is mennyien mondták, hogy "Gyurcsány, takarodj!". de mégse mondott le. Pedig a mostani helyzet - szerintem - az ő vétke is.

Nincs jobb, nincs alkalmasabb személy, párt, kormány az ország élére. Akkor meg hagyjátokk már őket békén, had tegyék azt, amire felesküdtek. Én bízom bennük, és akkor is: Hajrá Fidesz!

2011. nov. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
37%
14.40. Te nem látod,mit tettek az országgal? Másfél év alatt több kért okoztak,mint az elődeik 20 év alatt. Nem csak gazdaságilag tették tönkre az országot,de egypárt rendszert építettek ki újra. Ez a demokrácia megcsúfolása.
2011. nov. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
0%
"Másfél év alatt több kért okoztak,mint az elődeik 20 év alatt" Legyél szives ezt az állításodat konkrétumokal is bizonyítani, ne csak azt ismételgesd amit az ellenzék a fejedbe - fejetekbe tunkolt!
2011. nov. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
100%

15.22. Nekem semmit nem, tunkolt az ellenzék a fejembe. Neked viszont a Fidesz igen.

Tényetek akarsz?

Az egykulcsos adó a gazdagoknak több százezer plusz jövedelmet hoz., az államháztartásban emiatt 4-500 milliárd hiány A kiskeresetűek pedig több ezer Ft-tal kevesebbet visznek haza. Ergo,velük fizetteti meg Orbán a gazdagok támogatását.

A Mol részvényeket miből vásárolta meg?

A kolontáriaknak összegyüjtött segélyeket hova tette? Ugyanis nem fizette ki nekik.

A magánnyugdíjak befizetését is lenyúlta. Nem csak azt,amit az állam fizetett be,hanem azt is,amit a dolgozók.

Megszüntette a jogállamot. Minden helyre pártkatonákat rakott. Ma már nincs olyan szerv,ami ellenőrizhetné a kormányt.

Visszamenőleges törvényeket hozott, visszamenőlege4sen adókat szed be, amit egy jogállamban nem lehetne.

Kapásból ennyi jut eszembe.

A kérdésre:Orbán soha nem fogja beismerni,hogy vereséget szenvedett. Ettől nagyobb a hatalommániája.

2011. nov. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
tetris te egy barom állat vagy. Adná a jó isten hogy a te családod is minél jobban érezze meg orbán viktor intézkedésit! remélem utcára kerülsz :))
2011. nov. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
15:22! te szoktál gondolkozni néha? vagy csak azt veszi be az agyad amit a hazug fidesz propaganda sulykol belétek? Nem veszed észre hogy szinte minden csődöt mondott amibe belefogtak,és még most is csak hazugságokkal próbálják elfedni a hülyeségeiket.
2011. nov. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
Orbán soha nem fogja elismerni a hibáit, ezt a hatalomvágya nem engedi.De nem is kell elismernie hiszen már bebizonyosodott hogy befucssoltak matolcsival együtt, jól egymásra talált ez a két kontár. Adhatott volna a Jóisten Magyarországnak okosabbakat is.
2011. nov. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!