Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán inkább csődbe viszi az...

Orbán inkább csődbe viszi az országot, semmint beismerné a politikája vereségét?

Figyelt kérdés

2011. nov. 25. 15:49
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
Sem Orbán sem Matolcsy nem ismeri be a politikája vereségét! Nekik teljesen mindegy, hogy a nép éhenhal nekik a pénzük már megvan inkább gőgösen - hataloméhesen tönkreteszik az országot! Már régen le kellet volna mondaniuk!
2011. nov. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
16%
Uramisten!!! Ennyi buta embert. Mondjátok, hogy a kedves válaszadók közül mennyi végzett el egyetemet főiskolát és hány közületek a festő ács és kőmüves. Na ugye. Olyan érveléseket mondtok amit a buszon szoktam hallani hülyéktől amikor hallom hogy ilyenekről beszélnke. Hagyni kéne ezt a témát azoknak akiknek értenek hozzá. Idióták
2011. nov. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
Kiss Péter Gábor nak! Ha valaki itt buta az te vagy barátom! Attól hogy valakinek a szakmája festő még lehet komoly véleménye a világ dolgairól. De egyébként is! ők is itt élnek ebben az országban és nekik is lehet véleményük az itteni dolgokról és ezt a véleményt ugyanúgy tiszteletben kell tartani mint a mások véleményét remélem fogtad! Az egyetemi végzettség meg egyáltalán nem garancia arra hogy az illető tisztán és tárgyilagosan látja a világ dolgait, találkoztam én nem egy olyan emberrel akiknek egyetemi végzettségük volt és mégis föld buta dolgokat beszéltek pont úgy mint te itt.
2011. dec. 1. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
Tudod mit jelent az a szó, hogy értelmiségi. Régebben csak írók, természettudományok ismerői vagy egyetemi végzettségüek illetve egyetimisták tartoztak ide. Ők vitatkoztak a politikáról illetve olyan témákról amelyhez azért kell némi tudás. 56-ban kik kezdték a felkelést??? Ja tényleg egyetemisták. Én nem itélem el a szakmunkásokat sőt szükség van rájuk. De én a helyükbe nem folynék bele olyan dolgokba amihez semmi tudásuk csak olvasgattak erről arról ez kevés
2011. dec. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
Kiss Péter Gábor nak! Neked barátom komoly felsőbbrendűségi komplexusod van! honnan veszed hogy nem tudom hogy mit jelent az a szó hogy értelmiségi??? 56 nak meg semmi köze nincs Orbán jelenlegi buta kontár kormányzásához. (egyébként 56 ban sok munkás fiatal harcolt csak azért mondom hogy tudd.) De ha annyira ragaszkodsz az egyetemet végzett szakemberek véleményéhez tudok neked pár ilyen véleményt idézni de nem sok örömöt fognak ezek neked okozni mert eléggé lealázzák az Orbán Matolcsi párost. Ezt írod "Én nem itélem el a szakmunkásokat sőt szükség van rájuk" Ehhez képest rendesen le becsmérelted őket. Ez a magyarázkodás elég gyengére sikeredet már ne is haragudj. Nem fideszes vagy te véletlenül? mert ott divat ez a stílus a panel prolizás!
2011. dec. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
De az vagyok FIDESZ-es sőt a nagyapám az apám és mindenki a családba
2011. dec. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
Így már értem hogy miért nem látod a fától az erdőt :-)
2011. dec. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
kiss péter gábor mielőtt ilyen nagy léptékű kijelentéseket teszel, hogy ki értelmiségi és ki nem, meg kellene tanulni az alanyt összeegyeztetni az állítmánnyal.
2011. dec. 6. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:

Néhány dolgot szeretnék elmondani.


Hányok az "értelmiség" szótól. Legtöbben azok akarnak lenni közben fogalmuk sincs mi az.

AZ értelmiség számomra nem azt jelenti hogy diplomás távolról sem. Számomra az értelmiség az aki saját szintjén "tesz a köz"ért.

Tehát nem azt jelenti hogy egy festő képeket fest, hanem hogy köztereken falakat épületeket átfest, persze legálisan és tervezetten. Egy Biológus, nem akkor értelmiség, ha feltalálja az AIDS ellenszerét, hanem közegészségügyi programokban vesz részt,pl kimegy az emberekhez, tudatja a szegény falukban hogy lehetnek egészségesebbek, hogy ne a boltból vett fertőtlenítőszerrel tisztítsanak hanem jóval olcsóbban ecettel és hogy lehet ennek elvenni a szagát.

vagy hasonló dolgokkal, amivel a társadalom mindennapjait építik. És nem csak a dolgukat végzik.


stb stb.


A másik, mindenki úgy tesz mintha tudná hogy hova halad az ország, mintha mindenki közgazdász lenne és tudná a pontos adatokat. A kormányok munkáját kb 3-4 év tehát egy teljes következő ciklus eltelte után lehet reálisan belátni.

( Legjobb példa, a reformkorban minden rohamosan épült és fejlődött de az akkori ember azt érezte hogy nem történik semmi és hogy nagyon lassan haladnak a dolgok.)


Nem vagyok kormány hívő, de az egyik ittlévőt idézve amit láthatóan lepontoztak tényleg olyan érvek hangzanak el mint a buszon.


Tudom sokan elégedetlenek (köztük én is) mert nem az a politikai párt van hatalmon amit akarnak, de attól még a saját politikai pártjukat se lehet tudni jobban vezetné e az országot. Most is az megy mint minden ciklusban a kormány mindig mindent rosszul csinál az ellenzék meg tudja mi a frankó. Idővel meg mindig eldőlt hogy valamelyik kormány jól valamelyik rosszul csinálta.

2012. nov. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:

Ebből tanuljatok. nem széthúzni kell, hanem összetartani.


http://www.youtube.com/watch?v=dl_x7hj3FjE

2012. nov. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!