Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 2013ra bedőlhet az €? A...

2013ra bedőlhet az €? A riport szerint igen.

Figyelt kérdés
[link]
2011. nov. 26. 19:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"Ha tönkremegy minden, akkor a fosztogatás elkerülhetetlen.

Vagy nem érted, amit írtam?"


akkor menj lakatlan helyre


értem, amit írtál, csak pszicho vagy egy kicsit :)

2011. nov. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Szerinted a segílyes horda mit fog tenni, ha befagy a szoctám? Elkezd földet művelni? Ugyan nem.

Csúnya polgárháború lehet ebből, ha nem rendeződik. Ami a baj, hogy a kormány, akitől megváltást vár a nép, valszeg a rosszfiúk oldalán van, mint mindig.

2011. nov. 26. 20:27
 13/15 anonim ***** válasza:
A magántulajdon védelme akár fegyverrel is nem pszicho dolog. De ha te esetleg meg tudod majd védeni anélkül, hát rajta. Sokáig nem fogod bírni ezzel a liberális eszmével.
2011. nov. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem azért, de én 30 éve hallom, hogy Amerika bedől, 10 éve, hogy a kapitalizmus, 4 éve, hogy az EU.


Mindegy, én ismerek olyan 95 éves nyugdíjast, aki szerintem mióta az eszét tudja, azt hajtogatja, hogy egyszer revízió lesz. Szóval nincs időkorlát :D

2011. nov. 27. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

" Tudom, hogy a CivilHíradó vagy a mif@sz készítette, de ettől függetlenül nm hiszek egy ilyen minőségű műsornak. "


Ha végignéznéd, látnád, hogy semmi probléma nincs a video minőségével, az úr igen hitelesen beszél, nyoma nincs szélsőségességnek!


Előítéletes vagy, nézz inkább RTL Klub Fókuszt, vagy a Híradó című bulvár/időjárás/bűnügyi magazinjukat, az való neked, na onnan tájékozódj!:)

2011. nov. 27. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!