Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A már ismert feltételezések...

A már ismert feltételezések mellett, van-e valakinek konkrét, és alátámasztható ismerete a carbon credit üzletről? Valóban szélhámosság, és bármikor bedőlhet? Köszönöm előre is a segítséget.

Figyelt kérdés
2011. nov. 14. 11:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Nincs senkinek. Ezen a területen minden csak feltételezés. Ha ez neked nem mond eleget, sajnálom.
2011. nov. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, nem is magam miatt, egy barát miatt lenne fontos....akinek a barátai is lelkesednek...és lelkesednek.
2011. nov. 15. 17:22
 3/9 zeronibble ***** válasza:
Ha rákeresek, hogy Carbon Credit, akkor a google kihajítja nekem a carboncredit.com és carboncredit.hu oldalakat? Nem. Helyette egy rakat ingyenes blogszolgáltató carboncredites aldomainje... Köszönöm, nincs több kérdésem :)
2011. nov. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem én mindent tudok, amire kíváncsi lehetsz. Ha érdekel, írok privit.

Üdv!

2011. dec. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel egyébként. Hallottam már róla valakitől, de már nem emlékszem ki volt az. Az meg hülyén jönne ki, ha úgy kérdezgetném az ismerősöket...
2011. dec. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%

"Tejbegrízeskenyér válasza:


Ez engem is érdekel egyébként. Hallottam már róla valakitől, de már nem emlékszem ki volt az. Az meg hülyén jönne ki, ha úgy kérdezgetném az ismerősöket..."


LOL te loser! Persze legális MLMbe nem, de egy nyilvánvaló átverésbe belerángatnád a barátaidat, mi? Szolgáltatást nem nyújtanál nekik, de a pénzüket elcsalnád tőlük, ugye?!? :) Ez mekkora máár! :D Pffff, szánalom! :)

2011. dec. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Még az itteni beceneved se vállalod gyökér. Tudod kinek ugass. Majd ha az arcomba mondod, akkor leszel valaki, addig csak egy névtelen tarhálós köcsög vagy, akinek még magyarázatot se adok.
2011. dec. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
25%
"akkor leszel valaki" ha ki tudod magad fejezni trágárkodás nélkül.. ;) Meg ha személyeskedés helyett érdemi mondandód van, és arra figyelsz, ami elhangzik, nem arra, hogy ki mondja! ;) (Tudod: "It's the message, NOT the messenger, stupid." :)
2011. dec. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Botanoo Interjú - Rampasek László

[link]

2015. jún. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!