Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az oka annak, hogy a...

Mi az oka annak, hogy a Jobbikot az alacsonyabb iskolai végzettségűek jobban támogatják?

Figyelt kérdés
2011. dec. 4. 10:15
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
52%

30/30 " Sok magasabb végzettségű is támogatja a Jobbikot"

Erről ennyit, de ha mégis ki kellene állniuk a Jobbikért akkor első kézből letagadnák. Pedig egy-két eleme a közrend, közbiztonság, korrupcioó radikálisabb megoldása nekem is tetszik , de akkor én is támogatom., A gyerekeimnek is szoktam azt mondani, hogy agyon ütlek, de nem teszem meg. De Ők konkrétan komolyan mondják és csinálnák a megtorlást, csinálták a megfélemlítést és mélységesen fel voltak háborodva mint, pl Morvai Krisztina, mikor az ominózus 2006-os esetnél a kocsiját hagyták megrongálni, de a "randalírozással" mégis egyetértett mert más szemüvege van.

2011. dec. 5. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
51%
A kérdés rafinált jobbik propaganda keltés. Mindenki tudja ,hogy a fiatal értelmiséget és a tanulokat vették célba. Mert ök a sebezhetöek és hiszékenyek. Nincs viszonyitási alapjuk és gyengén alapozott az identitásuk a szülöi hanyagság miatt. Ezt Orbán viki szárnyai alatt tanulták el. Ez bizonyitja, hogy jobbik nem tisztességesen játszik.
2011. dec. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
51%
Mert zsidózni és cigányozni tud csak a többség, gondolkodni már nehéz..lásd kuruc kommentek.
2011. dec. 6. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
89%
Sejtettem, hogy lehúznak, ha leírom, hogy sok magas végzettségű is támogatja, de attól ez még így van. A tényeknek nem kéne hátat fordítani. Én nem minősítettem, nem írtam, hogy ez jó vagy rossz, csak azt, hogy akár ismerettségi körömből is sok embert ki tudnék emelni, aki magasabb iskolai végzettséggel bír, és mégis a Jobbikot támogatja. Ezért még nem kell lepontozni.
2011. dec. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

"aki magasabb iskolai végzettséggel bír, és mégis a Jobbikot támogatja"


szívük joga

ez is csak az bizonyítja, hogy a magasabb iskolai végzettség nem feltétlenül von maga után politikai tudást is :)

2011. dec. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!