Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van ez a pénzszállító...

Miért van ez a pénzszállító rablás túl hajtva az embereknél?

Figyelt kérdés

Mindenki azon aggódik hogy hova lehetett a csávó közben szerintem már nem is él.Mivel ha én lopok jó sok pénzt és csak a társam azonosságát tudja a rendőrség akkor az első dolgom lenne kinyírni és aztán elvinni egy közeli temetőbe és ott eltemetni (Én úgy tudom rendőrség szinte mindig ott keresik az elhunytat legutoljára) aztán irány valami távoli ország ahol 1000% hogy nem fognak kiadni Magyarországnak.

Az emberekben manapság ennyi logika sincs?



2011. dec. 5. 23:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Jó, de sok pénzzel lépett le, mégiscsak, az ilyet szereti a média.

Meg aztán, ki tudja mikor lesz meg a csávó. A helyében én is leléptem volna.

2011. dec. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
39%
A nyugdíjkasszát ellopni veszélyteleneb.
2011. dec. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

"Mivel ha én lopok jó sok pénzt és csak a társam azonosságát tudja a rendőrség akkor az első dolgom lenne kinyírni

...

Az emberekben manapság ennyi logika sincs?"

:(((

Hát, kérdező... ez nem logika kérdése..

talán az emberek többsége, még nincs ilyen mélyen

immorális helyzetben..

nagyon mélyen van, aki a társát kinyírja.

2011. dec. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

E nem mélység kérdése.Ezt a rablók régen is megtették.

Ha a rabló társamat körözik akkor amik rá figyelnek addig kinyírom és lelépek a pénzel.Ha meg nem nyírom ki és elfelezzük a pénz akkor ott a buktató hogy ha elkapják 100% hogy vád alkuban köpni fog és mehetek a sittre is illetve lehet a pénz is oda lesz

2011. dec. 6. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!