Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán diktátor jellem?

Orbán diktátor jellem?

Figyelt kérdés
Nem zörög a haraszt,gondolom.
2009. máj. 19. 05:09
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
21%
Nem, de az Onök zürzavaros politikai közéleteűkben mindenképpen szűkség van egy keményebb kezű politikai vezetőre. Kiváló tisztelettel TA Csikszereda
2009. jún. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
80%
Orbán nem keménykezű!Bőkezű a gazdagokkal,nekik és a vállalkozóknak legyen jó,a többi le van magasról kakkantva!Soha nem éheztem annyit,mint Orbán kormányzása alatt!Pedig az anyukám nagyon keményen dolgozott/dolgozik,h mindenem meglegyen!És én nem szuper trendi ruhákat szeretnék a legvacsibb telóval:S,hanem egy olyan életet,ahol ha valami másra költök ezer ft-ot,mint kaja vagy számlák akkor azt hónap végén nem érzem meg!!!Nincs autónk é nagy családi házunk!!!Egy szobás lakásban lakunk 2-en!Azt is nehezen!Mert persze kell a középosztálynak a pénz!!!!A többi meg dögöljön éhen a minimálbérért!!!!Sokkal több munkával,mint irodában papírozgatni meg beszélgetni óránkénti kávészünet mellett!!!!!
2009. jún. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
39%

Ha Orbán holnap meghalna, akkor kevesebb irodista lenne és ritkábban járnának kávészünetre?

Te úgy vetted észre, hogy 2002 óta drasztikusan nőtt az életszínvonala a munkásosztálynak miközben lecsökkent a "naplopó irodista aktatologatók" száma?

Már bocs, de Te ugyanazt a műsort nézed?

Ezzel a típussal ma már amúgy is csak állami szférában találkozhatsz, mert a versenyszférában egy vállalkozó vagy cég sem tart senkit csak azért a saját nyeresége kárára, hogy ott legyen!

2009. jún. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
Egy-két hónapon belül bebizonyosodik. Meglátjátok, lepipálja még a néhai Saparmurat Niyazov elnököt is. Olyan személyi kultuszt vezet/tet/ be, hogy olyant még nem látott a Világ! Több millió Vele nem rokonszenvezőnek pedig (Meg azoknak is, akik valamilyen okból rá szavaztak, mégis rosszul járnak) itt kell szenvednie, ki tudja meddig.
2010. ápr. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
49%
Most megtudjátok!
2010. ápr. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 A kérdező kommentje:
Megtudod te is,te észkombájn...
2010. ápr. 26. 05:18
 37/39 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a megjegyzést sértésnek szántad, érezd magadat visszasértve!

Egyébként nem értem a gondolatmenetedet.

- A "Nem zörög a haraszt"-ból arra következtettem, hogy valahol Te is anak tartod. Ezek szerint nem ismered a közmondások jelentését?

- Vagy nem értetted meg, hogy mire gondoltam, amikor azt írtam, hogy "Most megtudjátok!"?

2010. ápr. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
100%
Pontosítok: HA ezt a megjegyzést ...
2010. ápr. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Igen. Diktátor jellem.
2010. dec. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!