Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok, jövőre besokall...

Mit gondoltok, jövőre besokallnak és tesznek valamit a Tisztelt Kormány ellen az emberek?

Figyelt kérdés

Miért nem azt teszi a Kormány, amit ígért a választások alatt? Miért érzik felhatalmazva magukat arra, hogy a demokrácia alapszabályait áthágják és létrehozzanak egy nekik kedvező hibrid, totalitárius elemekkel tarkított modellt?


Miért nem látnak a választópolgárok - a honfitársaim - hogy ez ÁTVÁGÁS, CSALÁS, ÍGÉRETSZEGÉS?


Miért nyirbálják meg az 1990 óta létező új szabadságjogainkat?


Valamit tenni kell, mert nem hiszem, hogy a választáskori 2/3 most java most melléjük állna.


2011. dec. 23. 23:10
1 2 3 4 5 6 7
 11/67 anonim ***** válasza:
23:31! Az új világgazdasági realitások RÁKÉNYSZERITIK Magyarországot meg Kelet Európát hogy váljon le a krízisbe került Eurózónától. Ha a Morgan Stanley is azt állítja, hogy kevésbé globalizált világgazdaságban fogunk élni, igazán figyelemreméltó szerintem.
2011. dec. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/67 anonim ***** válasza:

"Majd ha a fizetés nem lesz elég a hónap közepéig,"


Legalább ökörséget ne írj már. Ha a számlákat befizeted kb két három napig elég még a fizetés és ez húsz éve így van, milyen hó közepéről beszélsz?

2011. dec. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/67 anonim ***** válasza:

Jelenleg Magyaroszágnak nagyon sok adóssága van külföld felé.


Az ilyesmit nem úgy kéne kezelni, hogy hőzüngünk az ellen aki kölcsönad, mert minél jobban drágul az euró, annál sz@rabb lesz a gazdasági helyzet a hitel miatt. Mert megtehetik, hogy darágítják.

2011. dec. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/67 anonim ***** válasza:
Hogyha már cégvezetők és amerikai nagybankok készülődnek a globalizáció visszaszorulására (komolyan terveznek az életképtelen Euró megszűnésére), igazán nem tudom hogy mi is miért ne készülődhetnénk ilyen esendőségekre. Azok az üresfejűek, akik azt hiszik örökké fennmarad a kapitalizmus. Nem tudjátok hogy 2008 óta megszűnt??
2011. dec. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/67 anonim ***** válasza:
A magyarok mindig késésben vannak, az a baj. Azok az országok fognak erősebben kikerülni a válságból, amelyek számottevő BELSŐ PIACCAL rendelkeznek. Ja, hogy exportokra építettük gazdaságunkat?... Épp azt nem kellett volna. Aki homokra építkezik, saját sírját ássa.
2011. dec. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/67 anonim ***** válasza:

"Ha a számlákat befizeted kb két három napig elég még a fizetés és ez húsz éve így van, milyen hó közepéről beszélsz?"


A számlák egy dolog... arról beszélek hogy tényleg nem lesz mit enni. Számla fizetgetés nélkül.

2011. dec. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/67 anonim ***** válasza:

Komolyan mindenki bevette a Fidesz ígéreteit a választások előtt? Tisztán látszott, hogy nem lehet megszorítások nélkül kirángatni az országot a ratyi helyzetből, azt hittem ezzel mindenki tisztában van. De nem, itt tényleg ennyire hü.lyék az emberek, hogy azt gondolják, hogy ha egy maszop kormánynak szüksége van a megszorításokra akkor azt azt követőnek nem lesz? Agymosott banda van itt, egyszer kimosta az agyát a maszop, utána a Fidesz most meg az LMP meg társai ugyan ezt csinálják. Rinyálnak, aztán ha megnyernék valamilyen csoda folytán a következő választást, úgyis ezt kéne tenniük. És kezdődne minden elölről.


A hatalmas kampány ellenére továbbra sem nyirbáltak meg semmilyen szabadságjogot, ha így lenne nem tehetné meg az ellenzék amit csinál.

2011. dec. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/67 anonim ***** válasza:
Agymosott szerintem pedig az aki azt hiszi hogy ki lehet hozni egy országot megszorításokkal... Nem tudom hogy például Roosevelt mit tett az 1930-as években, de furcsa módon nem úgy emlékszem hogy túl nagy "megszorításokat" lépett volna meg. Magyarország 2007 óta folyamatosan szenved a belső kereslet szűkülésétől. Talán itt lenne az ideje a fiskális lazításnak akkor, nemde? Ehhez persze kommunikációs téren a kötvénybefektetőkkel kéne párbeszédet folytatni... De PÁRBESZÉDET, nem ócska k*rválkodást ahogyan az MSZP tette anno...
2011. dec. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/67 anonim ***** válasza:
Elég ha egy ember besokall. Egy olyan ember, akit régen megfelelően kiképeztek, és most félredobtak, megaláztak. Ha egy ilyen ember besokall, akkor senki sem tudja megállítani. Egy önjelölt Rambo mint magányos igazságosztó. Nem ilyen Magyar Gárda féle bohócokra gondolok, hanem mondjuk egy leszerelt kommandósra, aki ismeri a csíziót. Nem az első eset lenne a világtörténelemben.
2011. dec. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/67 anonim ***** válasza:

"Agymosott szerintem pedig az aki azt hiszi hogy ki lehet hozni egy országot megszorításokkal... Nem tudom hogy például Roosevelt mit tett az 1930-as években, de furcsa módon nem úgy emlékszem hogy túl nagy "megszorításokat" lépett volna meg."


Nem tudom, te a tények azt igazolják, hogy a f.szverésből csak államcsőd lesz. Lásd Görögország. Roosevelt egy összeomlott gazdaságot épített újjá, a miénk még nem omlott össze.

2011. dec. 24. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!