Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok, jövőre besokall...

Mit gondoltok, jövőre besokallnak és tesznek valamit a Tisztelt Kormány ellen az emberek?

Figyelt kérdés

Miért nem azt teszi a Kormány, amit ígért a választások alatt? Miért érzik felhatalmazva magukat arra, hogy a demokrácia alapszabályait áthágják és létrehozzanak egy nekik kedvező hibrid, totalitárius elemekkel tarkított modellt?


Miért nem látnak a választópolgárok - a honfitársaim - hogy ez ÁTVÁGÁS, CSALÁS, ÍGÉRETSZEGÉS?


Miért nyirbálják meg az 1990 óta létező új szabadságjogainkat?


Valamit tenni kell, mert nem hiszem, hogy a választáskori 2/3 most java most melléjük állna.


2011. dec. 23. 23:10
1 2 3 4 5 6 7
 61/67 anonim ***** válasza:
AZ elmúlt években Bajnai az eddigi legjobb miniszterelnök. Még Orbán is elismerte. Akkor volt fejlődés és normális gazdaságpolitika. Ugyanúgy megszorítás de jóval kevesebb mint jövőre.
2011. dec. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/67 anonim ***** válasza:
2011. dec. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/67 anonim ***** válasza:
Hogyha valaki elmagyarázza nekem hogy hogy lehet egyszerre "fejlődés" és megszorítás, nagyon megköszönném! Én úgy tudom hogy egy ország sem "fejlődött" sehova ami megszorításokat végzett. Az ázsiai tigrisek és Nyugat Európa vajon mennyi megszorítást csinált az 1950-1970 közötti időszakban??? Én úgy tudom ugyanis hogy egy fejlődő országnak sem célszerű megszorításokat alkalmazni MERT NEM MŰKÖDIK? ÉS HOSSZÚTÁVON CSAK NÖVELI A HIÁNYT. Valamit nagyon nem értek, vagy lehet hogy ti vagytok a hülyék...:(
2011. dec. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/67 anonim ***** válasza:

""fejlődés" és megszorítás, nagyon megköszönném! Én úgy tudom hogy egy ország sem "fejlődött" sehova ami megszorításokat végzett. A"


A fidesz is pont ezt mondta, hogy a megszorítás nem vezet sehova. De ez még ellenzékben volt. Azóta úgy látszik meggondolták magukat.


Akkor nem lenne gond a megszorítás ha a befolyt pénzt jóra használnák. Nálunk nem ez megy.

2011. dec. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/67 anonim ***** válasza:
Én csak azt mondom hogy nem a Fidesz tehet arról hogy abnormális módon meghonosodott a neolib gazdaságpolitika Magyarországon. A korrupció meg végképp nem nekik köszönhető elsősorban.
2011. dec. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/67 anonim ***** válasza:
De ők mint ellenzék ugyanúgy részesei. ÉS 4 évig ugyanúgy hatalmon voltak.
2011. dec. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/67 anonim ***** válasza:
amig hatalmon voltak az volt az 1970-es évek óta Magyarország legsikeresebb időszaka.
2011. dec. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!