Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok, jövőre besokall...

Mit gondoltok, jövőre besokallnak és tesznek valamit a Tisztelt Kormány ellen az emberek?

Figyelt kérdés

Miért nem azt teszi a Kormány, amit ígért a választások alatt? Miért érzik felhatalmazva magukat arra, hogy a demokrácia alapszabályait áthágják és létrehozzanak egy nekik kedvező hibrid, totalitárius elemekkel tarkított modellt?


Miért nem látnak a választópolgárok - a honfitársaim - hogy ez ÁTVÁGÁS, CSALÁS, ÍGÉRETSZEGÉS?


Miért nyirbálják meg az 1990 óta létező új szabadságjogainkat?


Valamit tenni kell, mert nem hiszem, hogy a választáskori 2/3 most java most melléjük állna.


2011. dec. 23. 23:10
1 2 3 4 5 6 7
 31/67 anonim ***** válasza:

"Érdekes módon én jobban jártam pedig nem keresek közel sem annyit."


AZ én ismerőseim közül sokan jártak rosszul. Olyan is pedig akinek gyereke van.

2011. dec. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/67 anonim ***** válasza:

És jövőre még a gyerekesek is rosszul járnak.


[link]

2011. dec. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/67 anonim ***** válasza:
2011. dec. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/67 anonim ***** válasza:
Az egykulcsos adórendszer káros a gazdaságra nézve, és sehol sem vezetett kimagasló sikerekhez. Azonban itt nem ezen van a hangsúly, hanem azon hogy a laza költségvetési politika nem önmagában rossz s elítélendő. Csak sajnos az MSZP/SzDSz kormányok hozzá-nem-értése miatt nem olyan beruházásokra lettek költve a deficitek mint amilyenekre kellett volna.
2011. dec. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/67 anonim ***** válasza:
Szerintem ennek a kormánynak még kb 5 hónapja van.
2011. dec. 25. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/67 anonim ***** válasza:
nem tudom, de remélem mihamarabb kivégzik őket és az Lelke Erdésze féle barmokat is.
2011. dec. 25. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/67 anonim ***** válasza:

"A nemzetközi pénzügyi válság a kapitalizmus általános válsága, amibe belesodródott Magyarország is."

Mentegetőzés...

És amikor a Gyurcsány-Bajnai kormányok alatt világgazdasági válság volt? Abból mégis kijött az ország, harmadennyi megszorítással, és a hitelminősítők felminősítették az országot.

2011. dec. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/67 anonim ***** válasza:
"Harmadennyi megszorítással"?! Na nee... Eleve azt kéne megnézni hogy Bajnai évében hogyan teljesített a GDP. 2009-ben a kiszolgáltatott, gyenge magyar gazdaság -7,5%-kal dübörgött. Tény, a még liberalizáltabb és nyitottabb balti államok -18%, -20% (Lettország, Litvánia és az örök "sikersztori", aki készült "elhagyni" bennünket, Észtország). Tehát lehetett volna rosszabb, de ha az IMF-en múlt volna minden, Magyarország még inkább függne a külgazdasági folyamatoktól. Ezt a függőséget csökkenteni kell. És nekem senki ne jöjjön azzal hogy gazdaságilag az MSZP idején mennyire "jól" teljesített a gazdaság, mert mindjárt cigánykereket járok!
2011. dec. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/67 anonim ***** válasza:
Magyarországon nincs is recesszió jelenleg, ellenben 1993 óta a legnagyobb recesszión ment át, éppen Bajnai miniszterelnöksége idején, bár a Gyurcsány kormány, meg az utóbbi 20 év gazdaságpolitikai hibáinak (is) köszönhetően. Lengyelország ellenben még nem is került recesszióba, mert ők korábban ismerték föl mint mi hogy ellent kell mondani az IMF politikájának, csak nem szavakkal hanem tettekkel..
2011. dec. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/67 anonim ***** válasza:

"És amikor a Gyurcsány-Bajnai kormányok alatt világgazdasági válság volt? Abból mégis kijött az ország, harmadennyi megszorítással, és a hitelminősítők felminősítették az országot."

A Gyurcsány éra alatt 3x minősítették le Mo-t. A Fidesz eddig egyet hozzott.

2011. dec. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!