Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaz az az állítás hogy akik...

Igaz az az állítás hogy akik a Fideszre vagy az MSZP re szavaznak, szavaztak, azok az elmúlt 21 évre szavaznak?

Figyelt kérdés

""Ez egy jó kampányszlogen lehet a Jobbiknak!"


És sajnos igaz is! "szerintem"


2011. dec. 29. 07:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
62%
Lehet igaznak is venni. De akkor a Jobbik az egyenes út az államcsőd felé.
2011. dec. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
60%
A JOBBIK egy bohóc párt.velük még rosszabb lenne a helyzet.
2011. dec. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
19%
Akkor kire szavazzon az ember, ha javulást akar? LMP? Mert nagyjából senki más nem marad rajtuk kívül, ha az MSZP-t, a Fideszt és a Jobbikot is kilőttük.
2011. dec. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%
Biztos ,hogy attól függ az ország és az emberek sorsa hogy éppen ki van kormányon?
2011. dec. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

"Lehet igaznak is venni. De akkor a Jobbik az egyenes út az államcsőd felé.



Persze!

Most mifelé is haladunk?

Szerintem meg így haladunk a csőd felé, és a realitás engem igazol!

2011. dec. 29. 10:58
 6/16 A kérdező kommentje:

""A JOBBIK egy bohóc párt.velük még rosszabb lenne a helyzet.



Az lehet, de akkor a többi meg egy nevetséges idióta párt!


Mitől lenne rosszabb?


21 éve csökken az életszínvonal és a csőddel kell küzdeni folyamatosan.


Nem is értem miről írsz! Nem vagy józan?

2011. dec. 29. 10:59
 7/16 A kérdező kommentje:

"""Akkor kire szavazzon az ember, ha javulást akar? LMP? Mert nagyjából senki más nem marad rajtuk kívül, ha az MSZP-t, a Fideszt és a Jobbikot is kilőttük.



Pontosan!


Épeszű ember nem is szavazhat másra, vagy a Jobbik vagy az LMP vagy valamely most a parlamentbe készülő párt!

2011. dec. 29. 11:01
 8/16 A kérdező kommentje:

""Biztos ,hogy attól függ az ország és az emberek sorsa hogy éppen ki van kormányon



Úgy 80% ban, a helyes gazdaságpolitika dönt.

Hiszen ha a költségeid nőnek a bevételeid meg csökkennek egy hibás gazdaságpolitika miatt, akkor a lehetőségeid nagyban szűkülnek. Hiába akarok én 120% ot teljesíteni, ha nincs igény a gazdasági helyzet miatt a munkámra.

2011. dec. 29. 11:04
 9/16 anonim ***** válasza:
69%

"A JOBBIK egy bohóc párt.velük még rosszabb lenne a helyzet."


A Fidesz nem bohócpárt? Az MSZP nem bohócpárt? Velük olyan űberjó volt a helyzet? Mért van az, hogy akik tönkretettek maguk körül mindent, azokat éltetitek, akik megtesznek értetek mindent azokat szidjátok?

2011. dec. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem tul korai a kerdes. Ezek sajnos kihuzzak 2014-ig, addig meg meg sok minden tortenhet. En meg nem adtam fel a remenyt, hogy valahonnan elojon egy olyan vezeto, aki ossze tudja fogni ezt a szetzavart birkanyajat es vilagossagot gyujt az agymosott fejekbe.
2011. dec. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!