Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem lehet beszüntetni a...

Miért nem lehet beszüntetni a 4 órás munkaidőt?

Figyelt kérdés
Én napi 4 órával vagyok bejelentve egy vállalkozónál közben meg kidolgozom a belemet táppénz no szabadság no na és a nyugdíjam, az ,hogy lesz 45 év munkaviszony helyett dolgozzak le 90-net? vagy annak megfelelően kapok nyugdíjat? az meg alamizsna nem?
2011. dec. 31. 08:58
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
A kérdés kitűnő! Talán sosem láttam még olyan négyórás bejelentettet aki ténylegesen annyit dolgozott volna. Valójában ez csak adócsalásra való.
2011. dec. 31. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
11%
Azért nem lehet beszüntetni, mert nincs normális kormányunk. Keress valami olyan pártot, amely marxista, tartalmazza a munkás szót, meg a pártot is, és a 2006-os évszámot.
2011. dec. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

Tudod nem véletlenül lett ez a 4 órás munkaidő kitalálva.

Amíg pedig működik addig nem fognak rajta változtatni.

2011. dec. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Évekig 4 órában dolgoztam közalkalmazottként. Nálunk szigorúan betartották.
2011. dec. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
A vállalkozónak kell a haszon. Nyugdíjad meg sehogy nem lesz,ha az államra vársz.
2011. dec. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Amíg a vállalkozó(TISZTELET A KIVÉTELNEK) zsírosodik addig a melós sanyarog és mégis azokat istenítik akkor hol az igazság?
2011. dec. 31. 10:45
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez egy előre gyártott "kiskapu" adócsaláshoz. Nagyon is jól tudják, hogy a fél ország nincsen bejelentve, vagy féli-meddig feketén dolgozik, de ezek az emberek legalább nem tüntetnek, nem mennek segélyért, és kímélik a nyugdíjrendszert, mert idővel majd "belehet nekik inteni", hogy nincsenek meg az évek, nem jár a pénz. Tehát ez az államnak takarékos, meghát a mimostani vezetőink hollesznek már akkor, amikor ebből gond lesz?

Senki nem emlékezik majd rájuk, valaki meg majdcsak megoldja valahogyan, aki éppen akkor lesz megválasztva, és nem tudja majd már halogatni...

2011. dec. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!