Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy gondolta Orbán ezt a 12...

Hogy gondolta Orbán ezt a 12 órás munkanapot?

Figyelt kérdés

Hétfőtől- péntekig egyfolytában, és csak vasárnap szabadnap?

Minden munkaterületen ezt tervezik? Szerintetek be is vezetik majd?

Mindent amit tudtok erről légyszi írjátok meg, mert én csak melóba hallottam ezt- azt.

Nem is olyan régen még nem arról volt szó, hogy megszüntetik a 12 órázást mindenhol, és a folyamatos munkarendet? Ezt is melóba beszélték.


2011. ápr. 30. 17:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

"Hétfőtől- péntekig egyfolytában, és csak vasárnap szabadnap?"

És hol a szombat???

2011. ápr. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
55%
Be fogják vezetni, megint kib@szás a kisemberrel...
2011. ápr. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Igen hétfőtől- szombatig gondoltam én is. Csak ez a megszokott, hogy hétfőtől-péntekig, ezért félre írtam.
2011. ápr. 30. 18:09
 4/17 anonim ***** válasza:
49%
Most ugye csak vicceltek? :S Hol hallottátok ezt?
2011. ápr. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
41%
A vasárnap sosem volt szabadnap, az munkaszüneti nap. A szombat továbbra sem lesz munkaszüneti nap, szabadnap lesz (és volt is mindig).
2011. ápr. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
45%
Orbán egy mocskos féreg, egy únióseggnyaló magyarellenes.
2011. ápr. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
A magyarnak az mindig is problémát jelentett ha dolgozni kell. Dolgozzon is meg mindenki a pénzéért. Én sem azért keresem meg a havi nyolcszáz ezret, mert jaj, letelt a nyolc órám, ebből hatot lógtam, most már vége mára!
2011. máj. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó...a kis ember megdolgozik a minimálbérért, ami kb 60 ezer ft, te meg itt vagánykodsz a fizetéseddel, ők a gyárban keményen dolgoznak...mégis mindent ők szívnak meg, mert a retves cigányok nem dolgoznak...
2011. máj. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

KEdves utolsó!

Veled értek egyet!

Nem a munkával van baj, hanem azzal, hogy egyre többet kell dolgozni egyre kevesebbért. PErsze akinek legalább a 100-at eléri a fizetése, az könnyen mond olyat, hogy mi nem akarunk dolgozni. Nekem a 100 ezres fizetés is csak álom marad, mert a közelében sem járok.

2011. máj. 9. 16:06
 10/17 anonim ***** válasza:
Akkor kapd össze magad, mert csak a tehetetlen, "nekem semmi nem jó" ember nem keres eleget. Én napi 12 órát dolgozom, tanítok, kutatásokat végzek, pályázatokat írok, az emberekért dolgozom, van hogy még hétvégén is, bár azt egyre kevesebbszer mert a család sem elhanyagolható. Így jön össze ez a 800 ezer. Másként nem megy. Mégsem sírok állandóan, még akkor sem ha néha ki van az agyam. A cigányoknak meg ahhoz semmi köze hogy ki mennyit keres. Ekkora hülyeséget!
2011. máj. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!