Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Végülis bekerült a felsőoktatá...

Végülis bekerült a felsőoktatási törvénybe a röghöz kötő szerződés?

Figyelt kérdés
Most olvasgatom itt a törvényt, de nem találom. Sajnos így vizsgaidőszakban nincs időm végigolvasni, úgyhogy érdekelne, hogy valaki megtalálta-e az ide vonatkozó részt.
2012. jan. 2. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
Milyen szerződés?
2012. jan. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

engem is érdekel

hol találtad meg az új törvényt? én is elolvasnám

2012. jan. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
En meg a tandijrol se talaltam semmit,de azt tuti megszavaztak, vagy kamuznak a radioban meg mindenhol. Ugyhogy engem is erdekelne, de en ugy hallottam ez kesobb fog bekerulni(logikus is lenne,sok beveteltol esenenek el februraban a jelentkezes miatt,es tulsagosan tisztesseges is lenne akkor bejelenteni, majd augusztusban...)
2012. jan. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én ezt találtam, ebbe nincs benne, de attól még lehet bekerült ez is, sok mocskot kavartak nekünk ezek össze az utolsó napokban is, és szerintem még nekik is nehéz átlátni, hogy miket szavaztak meg...


[link]


és még OFF: én meg azt nem értem a felvi.hu -n mi ez a nagy kuss, mikor én jelentkeztem egyetemre normálisan kiirtak minden hírt most meg..

2012. jan. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én csak a tüntetésekről hallottam, nem tudom, hogy végül megszavazták e. Tök mindegy, így is úgy is disszidálni fog a magyar fiatalság nagy része.

Rohadt sokat kell fizetni nagyon szr minőségért úgy, hogy nevetségesen alacsonyak a fizuk. Ki élvezi ezt, mikor két óra repülő úttal ott vagy a nyugatban, ahol sokkal kulturáltabb környezetben önmegvalósíthatsz.

Szerintem ha ezt megszavaznák, akkor a fiatalok egy része már helyből külföldi egyetemre próbálna bejutni.

2012. jan. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A felvi tenyleg erdekes, mert ha azt vesszuk alapul, hogy az a feladata,hogy "akkor es most" alapon tajekoztasson es ne fel evvel kesobb,akkor vagy semmi se valtozott, vagy..azt inkabb le se irom. De ha ez is csak uszitas volt, es megvezetes,akkor fix,hogy tobbet se hireket nem olvasok,se gyakori politikat,mar kb fel eve ez omlik a csapbol is! Kb naponta hallottam a radioban is.
2012. jan. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pesze fel evig csak azt,hogy lesz,majd,hogy megszavaztak. De ez a tajekoztatas,komolyan ezert mennek sokan tonkre idegileg...
2012. jan. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!