Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi köze van Gyurcsány Ferencne...

Mi köze van Gyurcsány Ferencnek a jogállamiság és a demokrácia megvédéséhez? (miközben ő maga is eltaposta)

Figyelt kérdés
2012. jan. 3. 13:56
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
55%

szerintem semmi

és ő ma a legkártékonyabb az ellenzéknek

2012. jan. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Treb ***** válasza:
84%
Ma minden ellenzék hasznos.
2012. jan. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
47%
igen, de Gyurcsány politikai hulla, tehát káros a jelenléte és nemkívánatos személy.
2012. jan. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
82%

Mikor taposta el?

Mikor írta át az MSZP az alkotmányt?

Mikor írta át az MSZP választási törvényt?

Mikor hozott létre médiahatóságot?

Mikor nyúlta le az állampolgárok nyugdíj megtakarításait?

Mikor vonta állami kontroll alá a jegybankot?


Ha a Fidesz szerinted demokratikusan él a kormányzás lehetőségeivel, akkor a fentiekre válaszolj. Bármennyire szomorú, Gyurcsány minden hibája és disznósága ellenére sokkal elhivatottabb demokrata, mint Orbán.

2012. jan. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
36%

Nem vagyok fideszes, de:


"Mikor taposta el?"

2006-ban, mikor le kellett volna mondania.


"Mikor írta át az MSZP az alkotmányt?"

90-es évek közepén


"Mikor írta át az MSZP választási törvényt?"

ha jól tudom azt is a 90-es évek közepén


"Mikor hozott létre médiahatóságot?"

ez az egy amiben igazad van.


"Mikor nyúlta le az állampolgárok nyugdíj

megtakarításait?"

lenyúltak helyette mást.


"Mikor vonta állami kontroll alá a jegybankot?"

ez is igaz.

2012. jan. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
70%
semmi...menjen inkább múvészi pályára és táncoljon reggel, délben meg este... :)))
2012. jan. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
58%
Nekem az tetszik, hogy a kommunisták (értsd: volt MSZMP) tagok féltik a demokráciát. Mondjuk a Fideszt sem kell félteni, ott is találni egy pár komcsi őskövületet.
2012. jan. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
68%

"Mikor taposta el?"

2006-ban, mikor le kellett volna mondania."


Hogy a szűzmáriában lehet hogy a békés tüntetők romboltak gyújtogattak kockakövekkel dobálóztak 240 rendőr sérült meg és az demokrácia taposásnak nevezed?Mióta demokratikus jog a rombolás gyújtogatás?Miért hazudnak sokan hogy békés tüntetőkre támadt a rendőrség?Négyszer szólították fel a csürhét a rendőrök hogy hagyják abba a gyújtogatást dobálózást és csak akkor indítottak rohamot.A televízió élőben közvetítette ezeket mindenki láthatta miért kell hazudni?Miért kellett a nem randalírozóknak a csürhéhez csatlakozni?Ja a TV székház magától gyulladt ki meg az autók is öngyulladás áldozatai lettek!A tucat rendőr meg a saját lábát törte el!Miért kell hazudni?

2012. jan. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
62%

ma 14:43


Elhiszem, hogy 6 év távlatából homályosodnak a képek és összefolynak az események. A tévé"ostrom", ahol a bamba rendőrség (valószinűleg szándékosan) lóf*szt se csinált a randalírozókkal, és a szemkilövetés között (ahol bőven történtek rendőri túlkapások) eltelt egy bő hónap...

2012. jan. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
63%

"Nekem az tetszik, hogy a kommunisták "


Nekem meg az nem tetszik hogy kommunistázol! Az a kommunista aki annak vallja magát elemi ismeret.Csak azt lehet felelősségre vonni aki bűncselekményt követett el! Elemi jogi ismeret!A bűnt nem lehet örökölni!Elemi demokratikus ismeret.Ja hogy egyeseknél totális ismerethiány van? Az baj!

2012. jan. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!