Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jobb, ill. szélsőjobboldalna...

A jobb, ill. szélsőjobboldalnak ilyen alacsony a színvonala?

Figyelt kérdés
Normális dolog, hogy elég durva általánosítással szidják például a zsidókat, meg a cigányokat, meg minden baloldalit kommunistának néznek, hazaárulónak és zsidóbérencnek (ilyen szó hivatalosan nem is létezik) nevezik azt, akinek nem ugyanaz a véleménye, mint az övék? Pedig, ők éltetnek halott tömeggyilkosokat, és olyan vezetőket, akiknek Magyarország gyengülését köszönhetjük. Aztán, ha valaki gátat akar szabni a gyűlölködésüknek, elkezdik hogy ,,ez a szólásszabadság megsértése" bezzeg ők nem sértik a szólásszabadságot, ha undorító hangnemben leüvöltenek egy liberálist, csak azért mert az elmondta a véleményét. A másik meg az, hogy a szólásszabadságnak addig kellene terjednie, míg másokat súlyosan nem sértenek meg ,,szólásszabadság" néven. Az egész jobboldal fölépítése demokráciaellenes, konzervatív, haladásra képtelen, és csak a dühös, tanulatlan emberek, és a gazdagok közül szerez magának szavazókat. Most komolyan ez lenne a színvonal?
2012. jan. 2. 13:23
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
66%
Te most őket szidod "elég durva általánosítással". Tulajdonképpen miről is beszélünk?
2012. jan. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
70%
első, cáfold meg bármelyik állítást magyarázattal.
2012. jan. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 bumbi02 ***** válasza:
51%

Akartam mondani hogy akkor te se általánosíts...


De amúgy a jelenség tényleg meg van hogy elég nagy hányaduk ilyen.. Persze találkoztam már olyannal is többel is, akikkel normálisan lehetett vitatkozni. De az a baj hogy ez az elenyésző hányad.

Mi nap kaptam egy levelet itt gyakorikérdéseken hogy takarodjak végre az országból, nem kér a nép a zsidókból és baloldaliakból....Sokaknak megmaradt a személyeskedés mikor kifogytak az érvekből, a névtelen lepontozás, meg a zsidóbérencezés.....

2012. jan. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:
Első: értem mire gondolsz, de a kettő nem ugyan az. Ha egy cigány cigánynak születik, az nem azért van, mert ő annak akart születni, de azt hogy ki milyen politikai nézetet vall, azt már ő maga dönti el az élete folyamán. Mondjuk attól még tényleg van általánosítás abban amit írtam, de a szélsőjobb 90%-a rasszista, a maradék 10 ,,csak" kicsit. A cigányoknak meg jó ha az 50%-a bűnöző.
2012. jan. 2. 13:36
 5/44 anonim ***** válasza:
30%

""Szabadosi János válasza:


első, cáfold meg bármelyik állítást magyarázattal.


Talán nektek kellene bizonyítani!

Soha nem annak kell akit megrágalmaznak az ártatlanságát bizonyítani, hanem aki vádol. "értelmi szv"


Amúgy az egész egy eltúlzott baromság, aminek a fele sem igaz.

2012. jan. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 bumbi02 ***** válasza:
46%

Oké. most te vádoltál:

Amúgy az egész egy eltúlzott baromság, aminek a fele sem igaz.



Melyik fele nem igaz? (azt leszámítva amibe egyetértünk hogy ez azért általánosítás..)

2012. jan. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
Hát mondd melyik fele nem igaz?
2012. jan. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
64%
A szélsőjobboldal megnyilvánulásai tele vannak ellentmondásokkal, melyeket értelmes ember nyilvánvalóan nem lenne képes eltűrni (hacsak nem fűződik közvetlen, anyagi érdeke a népbutításhoz). Ha ezen vagy más fórumokon a szélsőjobbosok hozzászólásait olvasgatod, a stílusból, szóhasználatból és a nyelvi "helyességből" pillanatok alatt felmérheted az illetők iskolázottságát és értelmi színvonalát. Utóbbiakat inkább nem kommentálnám.
2012. jan. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
29%

A Seg.gfej Budaházy éppen Orbán f@szát szívja a mai tüntetéseken!

Hát ennyit a Jobbikról!

2012. jan. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
35%

Tulajdonképen bármely állításodat alá tudnám támasztani baloldalra megfelelő dolgokkal.

Le is írom!


A bal ill. szélsőbaloldalnak miért ilyen alacsony a színvonala?

Normális dolog, hogy jól bejáratott hazugságokkal, féligazságokkal próbálják igazukat bizonyítani, de a mégse sikerül elkurjantanak valami olyasmit, hogy "a Fidesz különben is miért...". Szóterelés az megy.

Felzendül az internacionálé, kádár apánk emléke él a szívünkben, igaz, hogy sosem látott kilátástalanságba sodorta az országot, de a szegény embernek jó volt... ű

Aztán ha meghallják, hogy "médiatörvény" egyből kezdődik a szólásszabadságért folytatott harc... (Lást jól bejáratott hazugságok)


"Az egész jobboldal fölépítése demokráciaellenes, konzervatív, haladásra képtelen, és csak a dühös, tanulatlan emberek, és a gazdagok közül szerez magának szavazókat. Most komolyan ez lenne a színvonal?"


A hidegháborúban a nyugat gyakorlatilag kényszerítetten jobboldali volt, meg is látszik ki él jobban, ahol baloldali volt a politikai vagy ahol jobboldali...

Na ez a színvonal! Vedd észre a gerendát a szemedben!


Mielőtt elkezdődne a mocskolódás elmondom, hogy soha nem cigányoztam, nem zsidóztam, ha kellett még baloldalit és védtem, ha úgy éreztem annak van igaza.

2012. jan. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!