Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem akarják olyan sokan...

Miért nem akarják olyan sokan a Jobbikot?

Figyelt kérdés

Én még fiatal vagyok sajnos következő választásokról pont lecsúszok mert 2014 nyáron leszek 18 :D

De nem értem mit akarnak az emberek? Amióta az eszemet tudom csak annyit látok, hogy ezek csalnak és hazudnak.


Gyurcsány már bizonyított 8 év alatt, hogy mennyire alkalmatlan és becsapta az embereket. Aztán most meg itt az Orbán Viktatúra korszak mindennek szökik felfelé az ára fizetéseket csökkenti egyre rosszabb a magyar sora. Mit akartok emberek, ha nem jobbikot? Mert rajtuk kívül nem látok mást. Ha meg ők is rosszak akkor meg már teljesen mindegy az országnak de egy esély szerintem kijárna nekik is.

15/F


2012. jan. 3. 19:01
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
49%
mért kellett lepontozni? inkább próbáljatok meg válaszolni, érvelni, valamelyik kijelentésemet megtámadni magyarázattal. ja hogy az nem megy? Csak a személyeskedés marad...
2012. jan. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
95%

Rosszat a rosszra épeszű ember nem cserél. A Jobbik nemcsak gyűlöletet szít,de a gazdaság politikája is megvalósíthatatlan,és rosszabb lenne,mint a Fidesz. Akkor sem szavaznék rá,ha a választásokig nem lesz másik párt,akire szavazhatnék.

Talán nézz vissza néhány választ,a választás előtti időszakból. Nagyon sokan tételesen megindokolták,hogy a Jobbik programját miért nem lehet megvalósítani.

Semmi baj nincs azzal,ha egy fiatalt érdekli a politika. De mivel sem politikai,sem élettapasztalata nincs, ne egyetlen párt propagandáját hallgassa meg. Hanem tájékozódjon széleskörűen,politikai és gazdasági szempontból is.

2012. jan. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
3%

Mi van Szabadosi? Most téged pontoztak le? Ugye, hogy nem jó érzés?

Amúgy én is a Jobbikra szavazok, mert olyanokra nem adom a voksom, akik az elmúlt 21 évben tönkretették az országot, eladták a nemzeti vagyont hugyért-szarért, és halálra keresték maguk közben, miközben a lakosság nagy része az éhezés küszöbén áll.

2012. jan. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
95%
Nem a lepontozás zavar, hanem hogy a lepontozással véleményt nyilvánítotok ki, hogy nem tetszik a válasz, de magyarázat, érv, válasz semmi nem jön rá hogy mit írtam ami nem igaz.
2012. jan. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
63%

Sajnálom kérdező, Magyarországon még annyira nem keresett a fasizmus.


Remélem nem is lesz.

2012. jan. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%
engem az zavar, hogy sokszor nagy hangon mondanak jól hangzó dolgokat, amivel könnyű egyet érteni, de semmi alapja. néha felelőtlenül dobálóznak a szavakkal.rzért nem rá szavaztam. régen szeretem, de az a vonás vonal nem tetszik már. Budaházy okos volt
2012. jan. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
87%
Azért nem akarják őket, mert egy rohadt neonáci és fasiszta banda. A szellemi elődei, Horthy és Gömbös már uralkodtak ebben az országban és irdatlan méreteken nyomták el a magyar népet. Aztán a külpolitikájuk csinált nekünk több százezer magyar halottat és egy romba dőlt országot, amit a kommunistáknak kellett nulláról felépíteni.
2012. jan. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
93%

Én elolvastam a programjukat, de elég nagy hülyeség, főleg a gazdasági.

Azt képzeljétek el, ami most folyik, csak kb. 100x butább és agresszívebb módon. Ráadásul ellentmondásos is. Az egyik helyen védi a magyar vízkészletet azért, hogy 8 oldallal később eladhassák.

Emellett a Jobbik különös kapcsolatokat ápol Iránnal. Például Tiszavasvári a testvérvárosa lett az iráni Ardabil-nak. Ez még nem is lenne baj, de elég homályos az üzletpolitikájuk a perzsa állammal.

Főleg, hogy a Fidesz keleti nyitása sem sikerült túl fényesen.

Szóval gazdaságilag bukta lenne, nem vitás. Ha az USA azt mondja(egyébként jogosan), hogy Magyarország mostantól nem jogállam, a befektetők úgy húznának el innen, hogy még Vona is meglepődne.

Ennél már csak a budapesti programjuk hülyébb.


Mondjuk mikor szept. 11-én arab-magyar barátság napot tartott, nálam Vona megszűnt létezni, mint civilizált, európai ember.

2012. jan. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim válasza:
100%

Heh mengnyugtató, hogy azért vannak még értelmes emberek :) Jobbik csak maradjon meg a saját homokozójában játszadozni, mert ahogy mondták már elöttem is lehet, hogy rosszabb lenne mint Orbán. Jobbik azért sem komolyan vehető mert olyan a tábora amilyen...sok hülye kopaszgyerek akiknek a legjobb jegyük is kettes volt az iskolában, de azért ők beszélnek itt Magyarországról meg alkotmányról meg történelmi hazugságokról :D * pillanat abbahagyom a röhögést*


Nem állítom, hogy mindegyik ilyen (bár én csak ilyenekkel találkoztam...), de sajnos akkor sem vagyok rájuk kíváncsi.

2012. jan. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%

"Mit akartok emberek, ha nem jobbikot?"


Bármi mást! A Jobbik komolytalan futballhuligánok pártja, ezt bebizonyították kismillió alkalommal, parlamentben, utcán egyaránt. A fröcsögés, a demagóg duma az, ami igazán megy nekik, de produktív ötlettel előállni már nem olyan könnyű. Nekem őszintén szólva egyáltalán nem hiányzik, hogy a Jobbik hatalomra kerüljön, és felesleges keresztes hadjáratba kezdjen Európával, és úgy alle zusammen mindenkivel, akinek nem tetszik a véleményük. Még ha a XVIII. században élnénk, talán megtűrném a Jobbikot, de a helyzet az emberek, hogy már 2012-t írunk...

2012. jan. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!