Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem akarják olyan sokan...

Miért nem akarják olyan sokan a Jobbikot?

Figyelt kérdés

Én még fiatal vagyok sajnos következő választásokról pont lecsúszok mert 2014 nyáron leszek 18 :D

De nem értem mit akarnak az emberek? Amióta az eszemet tudom csak annyit látok, hogy ezek csalnak és hazudnak.


Gyurcsány már bizonyított 8 év alatt, hogy mennyire alkalmatlan és becsapta az embereket. Aztán most meg itt az Orbán Viktatúra korszak mindennek szökik felfelé az ára fizetéseket csökkenti egyre rosszabb a magyar sora. Mit akartok emberek, ha nem jobbikot? Mert rajtuk kívül nem látok mást. Ha meg ők is rosszak akkor meg már teljesen mindegy az országnak de egy esély szerintem kijárna nekik is.

15/F


2012. jan. 3. 19:01
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
31%
Gyurcsány 2004-2009-ig volt. Bárhogy számolom, ez csak öt (5) év. Ha előtte nincs Medgyessy, ma fele ennyit keresnék. Bajnai jól csinálta a dolgát, csak a drága Fidesz mindenhol keresztbe tett neki.
2012. jan. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 SoundscapeToArdor ***** válasza:

Tegnap 19.17.

Az lehet, hogy nem a Fidesz tehet róla, de kell a romokat tovább porítani?

2012. jan. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 Tomasko4 válasza:
95%

Kedves Jobbik szimpatizansok!


Ha tenyleg be akarjatok mocskolni Magyarorszag nevet a vilagban az elkovetkezendo 20-30 evre es tenyleg artani akartok Magyarorszagnak,szavazzatok a Jobbikra 2014-ben!


Ha valoban azt akarjatok,hogy teljesen bedoljon az idegenforgalom,csodbe menjenek a szallodak stb.,szavazzatok a Jobbikra 2014-ben,mert garantaltan minden kulfoldi turista kerulni fogja Magyarorszagot.


Ha azt akarjatok,hogy a multik kivonuljanak es a munkanelkuliseg 40 szazalekra ugorjon,szavazzatok a Jobbikra 2014-ben!


Ha azt akarjatok,hogy Magyarorszag onkent kivonja magat a civilizalt nemzetek kozul es Europa legszegenyebb es legelszigeteltebb,polgarhaborus viszonyok kozott fulladozo allama legyen es a vilag rajtunk rohogjon,szavazzatok a Jobbikra 2014-ben!


Szebb jovot!De a Jobbik nelkul!


Udv,Tamas.

P.S.Bocs az ekezetek hianyaert.

2012. jan. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:

Ha azt akarjatok,hogy a multik kivonuljanak es a munkanelkuliseg 40 szazalekra ugorjon,szavazzatok a Jobbikra 2014-ben!


azt már most is elrendezik...

2012. jan. 7. 23:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!