Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem akarják olyan sokan...

Miért nem akarják olyan sokan a Jobbikot?

Figyelt kérdés

Én még fiatal vagyok sajnos következő választásokról pont lecsúszok mert 2014 nyáron leszek 18 :D

De nem értem mit akarnak az emberek? Amióta az eszemet tudom csak annyit látok, hogy ezek csalnak és hazudnak.


Gyurcsány már bizonyított 8 év alatt, hogy mennyire alkalmatlan és becsapta az embereket. Aztán most meg itt az Orbán Viktatúra korszak mindennek szökik felfelé az ára fizetéseket csökkenti egyre rosszabb a magyar sora. Mit akartok emberek, ha nem jobbikot? Mert rajtuk kívül nem látok mást. Ha meg ők is rosszak akkor meg már teljesen mindegy az országnak de egy esély szerintem kijárna nekik is.

15/F


2012. jan. 3. 19:01
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
50%

12#-nek igaza van!

Orbán nem cigány és Gyurcsány meg nem zsidó! Csak azért nem írom meg a vallását mert nem illik másnak a személyes dolgát kiírni!

2012. jan. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
59%

Kedves 11, neked aztán jól kimosták az agyadat! Persze az igaz, hogy az országot az elmúlt években annyira tönkretették, hogy nem tudott volna ide hirtelen kánaánt varázsolni egyik párt sem. De azt azért ne mondja már senki, hogy a Fidesz intézkedései ebbe az irányba mutatnak. A felső tízezernek igen, de a lakosság nagy részének csak rosszabb lesz.

Elég jó példa erre az, hogy nem jött be az egykulcsos adó, ezért amit azon vesztett a költségvetés, azt most a szegényeken hajtják be. Lsd elveszik az adójóváírást. De még sorolhatnám, nem teszem, nem ez volt az eredeti kérdés.

2012. jan. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
52%

"Mit akartok emberek, ha nem jobbikot?"


Demokratikus, hiteles, nyugati szemléletű középpártot, amelyik gyűlölködés nélkül képviselné az ország és a társadalom érdekeit.


"Mert rajtuk kívül nem látok mást"


Ha te egy elvakult, soviniszta, múltba révedő, szakmailag nulla viccpártban látod az egyetlen megoldást, az a te szegénységi bizonyítványod...

2012. jan. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:
Mutass másikat akkor. Tessék, mondhatod! De olyat mondjál akinek esetleg ESÉLYE is van a mondjuk következő 8 évben.
2012. jan. 3. 19:36
 15/34 anonim ***** válasza:
67%

"De amúgy szerintem azért nem szeretik sokan mert a támogatóik nagy része fiatal. DE nem értem mi a baj velünk fiatalokkal?"


Az LMP támogatóinak nagy része is fiatal, és semmi baj velük.


Nem a fiatalokon van a hangsúly, hanem azon, hogy a Jobbikot zömmel agresszív, buta és rendkívül primitív, gyűlölködő figurák támogatják. Érdemes elolvasni a gyk-n írt hozzászólásaikat, ordít belőlük a szellemi nyomor (tisztelet a kb. 1% kivételnek).

2012. jan. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
57%

"Mutass másikat akkor. Tessék, mondhatod! De olyat mondjál akinek esetleg ESÉLYE is van a mondjuk következő 8 évben."


LMP

4K

Milla

stb...


Vannak páran, akiknek sem a Fidesz, sem a Jobbik nem jön be, ugyanakkor az MSZP-re sem akarnak szavazni. És egye többen lesznek, mint ahogy tegnap este is láthattad (ha nem csak a jobbos cenzúrázott médiából tájékozódsz) ;)

2012. jan. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
Csak az LMP ismerem ezek közül többbinek utána nézek kösz.
2012. jan. 3. 19:41
 18/34 anonim ***** válasza:
79%
Hát, azért amit a Fidesz csinál, az sem semmi: 8 után nem mehet ki az utcára 18 éven aluli személy, kötelező hittanoktatás az iskolákban, a munkavállalók rabszolgasorba taszítása az új Munka Törvénykönyvében, a Jegybank önállóságának megszüntetése, az Alkotmánybíróság jogainak csorbítása. Soroljam még? Szerintem ennél egy magát szélsőségesnek valló párt sem lehet antidemokratikusabb.
2012. jan. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
81%

"Ja az a baj ellehetetlenítik a jobbikot."


Mégis mit vársz a médiától amikor a jobbik le akarja dönteni a tv székházait? Kérdező te éltetnéd aki el akarna pusztítani?


A másik hogy a jobbikosok sírnak hogy nincs szólásszabadság, de ők akarnak mindenféle médium megszüntetni mert éppen nem tetszik a Gabinak.

2012. jan. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
Figyelj. Te sajnálnád a Teve 2-őt és retekklubbot? Mert én nem. Nem is nézek tévét :D
2012. jan. 3. 19:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!