Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyien lesznek azok a...

Mennyien lesznek azok a szerencsétlenek, akiktől megvonják a juttatást idén, mert nem lett meg a 30 nap munkaviszony?

Figyelt kérdés
És hadja a kormány hogy 0 forintból éljenek?
2012. jan. 5. 05:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
40%

"Kár hogy sokan nem tudják elképzelni hogy vannak olyan részei az országnak ahol szinte semmi munka nincs,és nőként kisgyerekkel esélytelen."


Tényleg nem szeretnélek megbántani, de:


Szabolcs megyéből költöztem BP-re, szóval tudom mi az, amikor nincs munka egy országrészben. Mindamellett még az ingyenélő is sok.


Nekem eszembe sem jutott volna családot alapítani egy olyan helyen, ahol nyilvánvalóan nem tudom megteremteni szükséges körülményeket. Sajnos (vagy Hál' Istennek) rávilágítottak arra, hogy a munka és a jó pénz nem jön házhoz, sajna fel kell pakolni és elhagyni a szülővárost

2012. jan. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem megoldás a költözés sok esetben.


Én is azt ajánlom azoknak akik 20on évesek hogy menjenek vagy Bp re vagy nyugatra, de 40 után, már az embert köti a kialakúlt egzisztenciája, két lakást, a sajátot meg egy arbérletet meg fenntartani? Azzyi jövedelmed Bp-n sem lesz. Házat eladni manapság meg nem igen lehet.


De amúgy se mehet mindenki akinek nincs munkája Bp-re!

Ha valóban látványosan elkezdődne ez a folyamat, akkor a Bp-tiek lennének ki, hogy nekik nem jut munka.

2012. jan. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
56%
A munkaügyiben jelentkeztem közmunkára. Azaz ha lejár a munkanélkülim és nem lesz munkám majd utána. Magyar vagyok, nem szégyenlném. Erre az ügyintézőm közölte, hogy én nem mehetek el közmunkára, mert van kereső a családban aki eltartson! Ez sem semmi nem?
2012. jan. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!