Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért csak a cigányoknak és a...

Miért csak a cigányoknak és a gazdagoknak kedvez Magyarország?

Figyelt kérdés
Elképesztő új felsőoktatási törvény, a csóró gyerek ha nem tud fizetni annyi neki, kinek jó gazdagoknak. Gürizel mint állat az állam lenyúl belőle egy csomót és adja a cigány kisebbségnek segélyként. A normális dolgos embert meg sújtja minden hogy. Egyszerűen hol élünk?! Mondja már meg valaki hova tartunk? Fiatalon 23 évesen ott vagyok hogy nem, tudom mihez kezdjek diplomásként!!
2012. jan. 7. 20:04
1 2 3
 21/23 Sz1u ***** válasza:

12:59


Köszönjük a felvilágosítást! :)

2012. jan. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
77%
Mindegy hogy mi van emberek. A felső tízezernek mindig is jó volt, jó is lesz. Megértem, hogy nem könnyű politikusnak lenni, főleg olyannak aki komoly döntéseket hoz. (ellentétben vannak olyanok akik csak laptopoznak a parlamentben is) Orbán Viktor úrnak is biztos nehéz dolga van, de gondolom megélni már nem olyan nehéz neki, mint több millió MAGYAR társamnak. (tőlem a c betűsök, és a zs betűsök is éhen halhatnak) Könnyű úgy alakítani valamit, hogy pár embernek jó legyen, másikaknak meg mindegy, hogy milyen.
2012. jan. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Mert ez Magyarország!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2012. febr. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!