Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem féltitek a gyermekeiteket...

Nem féltitek a gyermekeiteket az országban kialakult politikai-pénzügyi helyzettől? Az államcsődre gondolok, nem pánikolok, de azért félek.

Figyelt kérdés
Eddig nemigen érdekelt az ilyesmi,de most h gyerekeim vannak,már nagyon is féltem őket.Mi lesz velük,velünk,ha netán mégis bekövetkezik?

2012. jan. 8. 13:42
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
44%
Ettől nem. Mi úgyse maradunk itt. Inkább a szüleimet féltem, akik kénytelenek lesznek itt nyugdíjba menni majd pár év múlva (na jó, jópár év múlva), már ha egyáltalán lesz addigra nyugdíj.
2012. jan. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
12%
én is kivagyok ettöl mert a párom emiatt a baromság miatt nem akar gyereket még egyett nekem meg csak ez az egyedüli vágyam maradt ebbe az életbe még egy gyermeket szülni. teljesen kivagyok borulva sirnék egész nap. ésnem tom mi lesz holnap. az is lehet összeccolunk és irány külföld.
2012. jan. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
0%

-auto hitel 20 ezer

lakáés hite(120 ezer)

diákhitel 30 ezer


és akkor még nem ettünk... nullszaltora kis se jövünk sose a hónapba. de ha még egy gyerek lenne plusz bevételünk lenne s akkor pici pénz maradna is csak ezt nehezen látja be a párom s emiatt egy álmomnak kell összetrönie amit nem hiszemm hogy hosszu távon türni fogok

2012. jan. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
16%
Nem fog. Legalábbis a Fidesz alatt biztosan nem. Nekem van 5, és egyáltalán nem tartok ilyesmitől. Az ellenzék kelti ezt a pánikot, mondjuk már azóta amióta vesztettek. Az EU csak nem tudja hová tenni hogy valaki ellen mert nekik szegülni, most keménykednek egy kicsit, utána majd lehiggadnak. Szóval ne félj, Orbán tudja mit csinál.
2012. jan. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim válasza:
De féltem. A kicsit is meg magunkat is. Mert ha államcsőd, se gyed, se gyes se stb. Úgyhogy ez azt jelenti, hogy a páromnak még többet kell dolgozni, ha persze lesz hol.
2012. jan. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
hátha az Eu megbüntete minket illetve az államadóságot nem tudjuk kifizetni ami márciusba járna le na akkor, még több adó lesz és tényleg lehet néhány ilyen juttatást beszüntetenek. nagyon nem látják be hoy mindent államosit a kormány mindent egy bizonyos párt irányitása alá vonnak igy ha véletlenül le is kellene mondaniuk a kövi kormány ezt nehezen tudja viiszaszerezni. nem tom mi hogy alakul de az elözö kormány normálisabban csinalta akkor még nem kaptunk olyat hogy a befektetök kerüljék el magyarországot. ha A Befektetök cégek elmennek saz országbol akkor hihetelen magas munkanlküliség lesz. Aki meg dolgozik attol meg sok adot vonnak le hogy azokat tudját támogatni. mindennek van ok okozati összefüggése
2012. jan. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
39%
OFF: Első! hova mentek??? Mi is menni akarunk, csak nem tudjuk merre kell indulni.
2012. jan. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

13.50,én is így gondolom,ráadásul közalkalmazott is vagyok,ha visszamennék is dolgozni,nekünk vonnák meg legelőször a bérünket.

Nem tudom,tartsak e a helyzettől,vagy ne,de azért elég forró(volt).

Orbánról nem tudom mit gondoljak,valaha nagy fideszes voltam,jelen pillanatban már nem vagyok az,és sajnos egyetlen pártot sem tartok arra alkalmasnak,hogy vezesse az országot.De itt most nem akarok politizálni,arra ott egy másik fórum.

Én csak azt szeretném,ha a gyermekeimnek legalább olyan nyugodt életük lehetne,mint amilyen nekünk volt eddig,ne legyenek zavargások,háborúk,legalább gyerekkorukban ne..!

2012. jan. 8. 13:58
 9/32 anonim ***** válasza:
29%
"Aki meg dolgozik attol meg sok adot vonnak le hogy azokat tudját támogatni. mindennek van ok okozati összefüggése" Ez így van, én is majdnem 300 ezret fizetek be adóba havonta, amiből a munkanélkülieket meg a sok gyerekeseket támogatják. Ha úgy nézem ez sem túl igazságos. Bár a 16 százalékos adókulcs kissé igazságot tett. De mint mondtam, nem kell senkinek államcsődtől tartania.
2012. jan. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
30%

7-es, azt sajnos én se tudom biztosra, hogy "kell" menni, nálunk most Anglia a cél, mert angolul tudok, a diplomámat elfogadják ott is, és helyi viszonylatban is elég jól lehet vele keresni. Ha nem így lenne, takarítani vagy szalag mellé állni biztos nem oda mennék ki, ilyen munkára ott már túl sokan vannak.

Viszont mivel nem tudunk azonnal menni, még van időm másik nyelvet is megtanulni, úgyhogy még akár valamelyik skandináv állam is szóba jöhet.

2012. jan. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!