Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem féltitek a gyermekeiteket...

Nem féltitek a gyermekeiteket az országban kialakult politikai-pénzügyi helyzettől? Az államcsődre gondolok, nem pánikolok, de azért félek.

Figyelt kérdés
Eddig nemigen érdekelt az ilyesmi,de most h gyerekeim vannak,már nagyon is féltem őket.Mi lesz velük,velünk,ha netán mégis bekövetkezik?

2012. jan. 8. 13:42
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
88%
NEM LESZ ÁLLAMCSŐD!!!
2012. jan. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
18%
"de MENNYIT NEM FIZETSZ BE az 5 gyerek után járó adókedvezményed miatt?" Minden szociális juttatást, sőt még többet ami az 5 gyerek végett járna, alapítványoknak utalok át, főleg gyerekkórházaknak. Támadásod visszaverve. A kedvezmény pedig mindenkinek jár alanyi jogon akinek gyereke van. Nem fogok lázadni ha ezt eltörölnék, rajtam kívül viszont sok gyerekesnek nem tetszene. Nekem kár jönni az állami támogatásokkal, mert nincs rá szükségem. Pont. A "na takarodj" hozzászólónak meg csak annyit hogy sajnállak. Érdekes hogy én még soha nem írtam senkinek ilyen stílusban, persze az intelligencia nem vásárolható, az adottság, esetleg örökletes tulajdonság a szülőktől.
2012. jan. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
18%
"Miattatok folyik be 4-500 milliárddal kevesebb adó a költségvetésbe,és fizetik meg az árát a kisebb,tisztességesen dolgozó keresetű emberek" Azért mielőtt ekkora marhaságot leírsz előbb gondold át végig legközelebb.
2012. jan. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
82%

"A "na takarodj" hozzászólónak meg csak annyit hogy sajnállak. Érdekes hogy én még soha nem írtam senkinek ilyen stílusban, persze az intelligencia nem vásárolható, az adottság, esetleg örökletes tulajdonság a szülőktől."


A hülyeség is az, mivel az egykulcsos adó nem igazságos. Csűrheted csavarhatod, de ha a többség számára rosszabb (mivel nem a jól keresőek vannak többségben), akkor az minden, csak nem igazságos.

A stílusról meg annyit, hogy az sem túl szimpi, ha mindent telespammelsz azzal, hogy te mennyire egy überkirály gyáros vagy.

Ötvenezerszer hallottuk, telibesz@rjuk.

Fogd már fel!

2012. jan. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
39%
A liberális média gerjeszti az államcsőd álhírét!
2012. jan. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
2012. jan. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 Ultracivil ***** válasza:

Az a baj, hogy időről időre Magyarország olyan helyzetbe kerül ami biztatást ad az embereknek.

Ilyen a Kiegyezés, trianoni területek visszacsatolása, 56 és a rendszerváltás.

Azonban mindig voltak olyan külső tényezők amik miatt később roszabbra fordult a helyzet.


A rendszerváltás egy ilyen óriási lehetőség volt.

Csakhogy azoknak az önjelölteknek akik különböző pártokba verődve egymást váltva országot irányítottak nem volt feltétlen céljuk a tartós gazdasági felemelkedés.

Elsősorban mindenki csak a saját egyéni hasznát kereste (talán már akkor a várható túlélésre játszottak).


Ezt a kapzsi szűklátókörüséget hosszútávon myilvánvalóan nem képes egyetlen ország sem elviselni.


A leépített magyar mezőgazdaság, a leépített magyar ipar az amire támaszkodni lehetne, ez pedig köszönhetően felelős politikusainknak már nincs.


Ha most nem lesz államcsőd akkor, majd 1-2 év múlva, de sajnos biztosan lesz, mert nincs valós gazdaságunk, nincs alap mire építkeznünk. Politikusaink elvesztegették, slepjeikkel felélték az ország javait.


Az aki még tud hinni Orbánban sose felejtse el, hogy tehetséges Viktor a Bokros csomag eredményeire építhette a 98-02 közötti jólétét. Akkor nem volt sok gondja. Meggyesi és Gyurcsány viszont kimondottan rossz irányba navigálta az ország gazdaságát. Ismételten egyikük sem foglalkozott azzal, hogy legyen egy erős gazdasági alapunk.

A mostani Orbán kormány pedíg kínjában eszeveszett ámokfutásba kezdett, ami mögött megint nem látni a hosszú távú gondolkodást.


Úgyhogy ne remélj a közeljövőben semmi jót! Tartalékolj szervezd meg a vész forgatókönyvet és ha tudsz menekülj!

2012. jan. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Én nem félek. Ha kellő számú ember elhúz vagy kihal, akkor lesz mindenkinek munka végre.
2012. jan. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

"A liberális média gerjeszti az államcsőd álhírét!

"


A jobboldali médiák is lehozták, hogy nagy a VESZÉLYE, tehát MÉG nincs államcsőd.

Ennyit az állandó liberálisozásról.

2012. jan. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Ha már ezen gondolkozol akkor nem félsz hanem pánikolsz!

Legfeljebb államcsőd lesz nem nagy cuc sokkal rosszabb életkörülmények úgy sem lehetnek:D amúgy ha itthon végképp mindennek annyi akkor ki kell menni külföldre!

2012. jan. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!