Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kit látnál szívesen magyar...

Kit látnál szívesen magyar miniszterelnöknek?

Figyelt kérdés
Ne azt írd,hogy magamat,meg a szomszédot...Normális válaszokat várok...Én talán Bajnai Gordont választanám.
2012. jan. 11. 11:10
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
39%

Medgyessy miniszterelnöki pályafutása rövid volt. Én leginkább emberi mivoltáról nyilatkoztam. Nem volt közel sem olyan ellenszenves nekem, mint Gyurcsány, vagy Bajnai.


Emberileg Orbán sem ellenszenves nekem. Amit csinál most, mint politikus, arról meg sztem még korai komoly következtetést levonni. Az MSZP kapott 8 évet. Aki azt a pusztítást türelmesen megvárta, az sztem most ne tüntessen OV ellen.

2012. jan. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
54%
Jajj már megint ez? Engem ez nem érdekel, te itt külföldi tőkéről beszéltél, nem egy 10éves esetről! Itt volt a miniszterelnöki székben, kérem a bizonyítékokat, hogy eközben "eladta az országot külföldnek". Hajrá. Mert tudom én, hogy ennyire telik neked, fröcsögő senkinek. Egy kétes ügyet felemlegetni akkor is, amikor az ország jövője a cél. Te képes lennél emiatt nem engedni Bajnait országot vezetni, akkor sem, ha ő képes lenne esetleg valami jót is csinálni. Ő ért a gazdasághoz, vannak kapcsolatai, tudja mi hogy merre.
2012. jan. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
27%

Vagy itt egy másik!

Egy olyan műsor adja le ami díjat nyert!

Akkor szerintem van alapja!!!


[link]

2012. jan. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
68%
Egyébként pedig várja meg a rákfene a következő éveket még ezzel az Orban politikával utolsó! Neked jó lesz, ha csődbe megy az ország, minden megfizethetetlen lesz, és örülsz majd ha telik 1 fej hagymára a zsíros kenyér mellé?
2012. jan. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
73%
HÍRTV. "X". Hiteles forrásokat szeretnék, nem jobboldali seggnyaló tv által leadott szart.
2012. jan. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
29%

:)

Tudtam, hogy nem fog bejönni a dolog neked névtelen!

De legalább azzal tisztelj meg, hogy megnézed!

Köszi

2012. jan. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
38%

Én ilyen világot kívánok mindenkinek, akár ki vezetheti az országot!


És ti ?


http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=7fH3b..

2012. jan. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
38%
Jah egy 40 %- os válaszadó!!!!!!!!!!!!!!!!
2012. jan. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
88%
Nézd, engem nem érdekel ami a HÍRTV-ben van. Láttam már eleget, ismerem a stílust, a csúsztatásokat, a szándékos ferdítéseket, stb... Nem kérek belőle. Legalább annyira hiteles, mint Jóska a kocsmában. Persze mindannyian jó világot szeretnék. Én tudom, hogy itt mindenki jó cél vezérel, a probléma az, hogy egyesek nem látják át, hogy a célhoz milyen út az, ami nyerő. Elég megnézni a mostani kormány ténykedését. Kétség nem fér hozzá, hogy az urakat többségükben végülis jó célok vezérlik. Aki azt gondolja, hogy szándékosan tönkreteszik az országot, az egy buta, demagóg fasz. Egyszerüen csak hülyék. És hiába a jó cél, hiába gondolta azt OV. hogy majd milyen jó lesz ha szarik nyugatra... Láthatóan nem lehet ezt megtenni. Több kárt csinált, mint hasznot. Ezzel járna a Jobbik ténykedése is. Ezért kell nekünk Bajnai, aki ért a pénzhez, a gazdasághoz, tudja hogy kell beszélni azokkal az emberekkel, akikkel KELL a mai világban.
2012. jan. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
42%

Nem vagyok tag és nincs befektetésem se sehol.

De nem hiszed-hiszitek el úgy se.

Feladom, no comment!

2012. jan. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!