Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kit látnál szívesen magyar...

Kit látnál szívesen magyar miniszterelnöknek?

Figyelt kérdés
Ne azt írd,hogy magamat,meg a szomszédot...Normális válaszokat várok...Én talán Bajnai Gordont választanám.
2012. jan. 11. 11:10
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
22%

""Jajj már megint ez? Engem ez nem érdekel, te itt külföldi tőkéről beszéltél, nem egy 10éves esetről!


Sajnos a tisztességes emberek nem akarnak tisztességtelen miniszterelnököt, akár 10 akár 20 éve történtek ügyei!

És igen, aki lefekszik a nagytőkének attól nem lehet semmi jóra számítani, mert te hiába dolgozól annyit hogy térdreesel, ha a megtermelt javak értékét kicsapolják az orszából! NEM KELL OLYAN EMBER AZ ORSZÁG ÉLÉRE AKI FELTÉTEL NÉLKÜL MINDENT ALÁÍR AMIT A NYUGATI NAGYTŐKE ELÉTESZ!



""Itt volt a miniszterelnöki székben, kérem a bizonyítékokat, hogy eközben "eladta az országot külföldnek".


Gyakorlatilag mindent aláírt amit kért tőle az IMF és az EU, minden fenntartás és megjegyzés nélkül.

Mi kell még?


""Hajrá. Mert tudom én, hogy ennyire telik neked, fröcsögő senkinek. Egy kétes ügyet felemlegetni akkor is, amikor az ország jövője a cél.


Szóval mindenki fröcsög csak te nem?

Az ország jövője? Hát az biztos nem lehet a cél hogy egy olyan ember irányítsa aki mindent elfogad ami nyugatról érkezik!


"" Te képes lennél emiatt nem engedni Bajnait országot vezetni, akkor sem, ha ő képes lenne esetleg valami jót is csinálni.


Igen.

Olyan miniszterelnök nem kell akinem az erkölcs és az etika a törvény betűszerinti értelmezéséig tart, mer az csak spekuláns, és éppen ezekre nincs szükségünk.


""Ő ért a gazdasághoz, vannak kapcsolatai, tudja mi hogy merre.



Rajtakívűl sokan értenek a gazdasághoz, az az nem valami zseni. Viszont a spekulatív haszonszerzéshez is nagyon ért, sőt ebből él, így a kapcsolatai is csak árthatnak az országnak.



De árúld már el, hogy mit csinált Bajnai azonkívűl hogy megvalósította az IMF és az Eu tollbamondását?

Mitől lenne ő jó miniszter elnök, hiszen a gazdasági tapasztalatai makrogazdasági környernyezetben = 0.

2012. jan. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 Sz1u ***** válasza:
63%

Bajnait.


De nem zárkózom el Fletótól (DK) sem, ill. még a 4K! is befutó lehet...


(Aki lepontoz, az csak megerősít meggyőződésemben) :)

2012. jan. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
39%
Értem, tehát számodra az ország érdekei másodlagosak, a lényeg az, hogy 100%ig tiszta életü ember tegye tönkre az országot, ezentúl nincs több kérdésem.
2012. jan. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
58%
OV akirály, ő még úgysem hazudott soha.
2012. jan. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 Sz1u ***** válasza:
69%

"OV akirály, ő még úgysem hazudott soha."


Tudod mit? Azért is nyomtam Neked egy zöld pacsit! No nem azért mert jót írtál, hanem mert jót nevettem! :)

2012. jan. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
55%

Sz1u ha nem érezted a mondanivalót benne, hát akkor... :D

Azaz vonát miniszterelnöknek. Ha 2hét alatt eléri azokat az állapotokat mint amit a orbánnak 1.5évbe tellet (éshát ő sem szarozott sokáig az ország rombolásával), nem gáz, legalább nem leszünk agymosottak !

2012. jan. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
64%

Én Bajnai Gordon Miniszterelnök Urat!

Tegnaptól ha lehet!

2012. jan. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 Sz1u ***** válasza:
70%

13:23


Értettem az iróniát! (Azért is nevettem egy jót!) :)

2012. jan. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
78%
Bajnai.... épp kezdte helyre tenni a Gyurcsány által elqrt gazdaságot, csak jött OV és mégjobban elqrta.
2012. jan. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
88%

Kedves Kérdező! Hogy mered te Orbán Viktort JOGÁSZNAK nevezni? Attól, hogy jogász végzettségű (7 év alatt lediplomázott, kib@szott nagy jogász) és Oxfordon végzett (angolszász országokban a jogtudományt sokkal könnyebb tanulni, mint a kontinentális jogrendszerű országokban), attól még egy KÓKLER! Nem jogász... Kikérem magamnak és a jogásztársadalomnak! Orbán Viktor maximum a jogásztársadalom Győzikéje - és a csapata is.


Egyébként én legszívesebben Bod Péter Ákost látnám szívesen miniszterelnöknek, MNB elnöki pozícióban nagyon jó volt szerintem.

2012. jan. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!