Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nektek nem volt elég a magyar...

Nektek nem volt elég a magyar politikából?

Figyelt kérdés
Évtizedek óta hitegetnek bennünket különböző politikai tömörülések, hogy fellendítik a gazdaságot, megteremtik a tényleges jogbiztonságot, felemelik a képzetleneket stb... Ebből az valósult meg, hogy a gazdagok még gazdagabbak a szegények még szegényebbek lettek. Ők pedig különböző korrupciós forrásokból sz@rrá keresték magukat, politikai oldaltól függetlenül. Nem kéne demonstrálni tüntetni, vagy ilyesmi? Mondjuk nem 10 000-en, hanem akár 200 000-en. Vagy még többen. Nem kéne megkeresni azokat az embereket, akik kompetens az ország érdekeit szolgáló politikát folytatnának, ha már ők nem akarnak előbújni?
2012. jan. 12. 00:42
1 2 3 4
 11/38 nem dávid ***** válasza:
55%

Elég volt! rendszerváltás óta folyamatos munkahely leépítésék vannak illetve megszorítások avval a címszóval hogy majd jobb lesz.


Amúgy a szavazati adatok elárulják hogy elege van az magyar embereknek a politikából.

2012. jan. 12. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
37%
@kolopele: Még ha a jövedelem valamilyen arányban állna a megteremtett értékkel...
2012. jan. 12. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
40%

kolopele!

Te se lehetsz értelmiségi ember ezzel az intelligenciával!

Politikához nem értesz, híreket nem olvasol, kezdhetnél már valamit magaddal!

2012. jan. 12. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
70%
Egyébként azt még hozzáfűzném, hogy minden dolgozó ember, legyen az fizikai vagy szellemi dolgozó, ugyanolyan fontos a társadalomban. Ha nem lennének szellemi dolgozók, nem lenne munkájuk a fizikai dolgozóknak és ez igaz fordítva is.
2012. jan. 12. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
66%

Elég sarkosan látod a dolgokat. A képzetleneket nem lehet felemelni, ha nem akarják, szerintem a jogbiztonsággal sincs semmi baj. A szegény-gazdag duma is már unalmas. Én is szegény családból származom, de tanultam és dolgoztam vagy 20 évet, nem siránkoztam, hanem költöztem jó párszor a lehetőségekért, és ma az átlag feletti színvonalon élünk, de nem szórjuk a pénzt, hanem figyelünk rá, így mindig tudunk félretenni, ami pluszban jövedelmez. Mindezt úgy, hogy még vezetőnek sem kell lenni hozzá, nekem nincs saját gyáram, meg embereim.

Most már hiába tüntetnétek, sajnos.

A kompetens embereket választáskor kellett volna a helyükre tenni.

2012. jan. 12. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
31%

milyen érdekes, hogy mindig megjelenik ez a 66%-os ,mikor kolopeléről van szó. és mindig ugyanezt a szöveget löki.


kolopele úgyis tudjuk, hogy ez a második nicked...


szánalmas vagy!


kolopele nem értelmiségi.

2012. jan. 12. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
55%

"kolopele válasza:


"Nincs miért tüntetni.


Hogyne itt minden rendben van, csak a társadalom 40% a már gödörbe, és 20% éppen lecsúszóba.


"Tudom, a kisemberek szerint minden esetben a kormány a hibás, hiszen miért nem velük törődnek, miért nem kapnak ingyen mindent már lassan, miért hagynak azoknak a zsebében többet akik tanultak, érdemi, értékteremtő munkát végeznek, munkahelyeket teremtenek, egy szóval vitték is valamire.



Ne haragudj de agytalan vagy!

Ki kér itt incsen valamit?

Itt az emberek túlnyomó és meghatározó többsége munkát kér és olyan jövedelmet amiből meg tud élni, és ennek a feltételét sajnos akormánynak kell megalkotni.

Gyárthatok én bármit ha nincs rá igény, pedig az akarat és a tudás is megvan.


""Ezek a lázadozó emberek minden kormány alatt ezt tennék, mivel ők bármilyen helyzetben csak annyira lennének képesek amennyire Lázár is jellemezte őket. Jóformán semmire.


Igen, jellemző ez az arogancia, csak nem tudom hogy mirefel? Jókor volt a fajtád jóhelyen, ésmások is csak azt kérik a kormányoktól higy ezek az esetek a jó kormányzásokból adódóan, legyenek sűrübbek .

2012. jan. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
37%
Kolopele sok marhaságot is írt, de van amiben igaza van. A legtöbb minimálbéresnek jó ha van egy érettségije, de semmilyen, vagy maximum tucatszakmával rendelkezik. És sír hogy neki miért nem jár(!) több, meg hogy vegyük el a pénzt a "gazdagoktól" (ergo mindenkitől aki nála jobban keres) és azt adjuk adójóváírásként oda neki. Tisztelet természetesen a kevés kivételnek. Lehet lepontozni. :)
2012. jan. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
42%

"Lehet lepontozni. "


megtörtént

2012. jan. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
63%
Grat. :) Gondoltam hogy érdemi reakció nem lesz, nem is várja el többségetektől az ember. :)
2012. jan. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!