Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Győzzetek meg arról hogy volt...

Győzzetek meg arról hogy volt értelme belépni az Eu ba?

Figyelt kérdés
"Hogy volt haszna belőle a magyar társadalomnak"
2012. jan. 12. 13:58
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
91%
Egyébként a GDP-nk nagyot nőtt azóta, az importunk alig nőtt, az exportunk többet.
2012. jan. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
34%
Mennyi megvezetett ember van itt istenem.Be se kellett volna lépni ebbe a ge.ci eu-ba.Lassan ha már fingani akarok akkor kérvényt kell benyújtanom nekik hogy adjanak rá engedélyt.Mi egy külön állam vagyunk nehogy már úgy ugráljunk ahogy ők fütyülnek.Ki kell lépni minnél hamarabb.
2012. jan. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:

""asmosys válasza:


sátán fia:



Rosszul tudod: Lehetőség volt. Túltermelés miatt nehéz lett volna értékesíteni. Aki vállalta, hogy mást termel 5 évi bevételével támogatták. Hosszú sorokban állva, önként adták el a kvótákat.

Esetleg valaki, akinek a konkurencia nehezítette a piaci szereplését, kapott ilyen lehetőséget?

Akkor miért megy a rinya?



Milyen túltermelésről beszélsz te?

A Brazílról?

Azuk Eu s tagok?

Nem védeni kötelező az Eu s országok piacait?


Akkor hogy is van ez?


Vagy az hogy van hogy mára importálnunk kell és a 2,5 × esébe kerűl 1kg cukor?


nem barátom, nincs itt félreértés.

A nyugati üzletimaffia áldozatai lettünk.

Akik létrehoztak egy céget a Brazíl cukor importálására az egész Eu ban,ideiglenesen lenyomtás az amúgy is sz@r Brazil cukor árát, megsemmísítették a konkurenciát, és utánna emelték az árakat mint a barom.


Mi ebben a piaci folyamat?

2012. jan. 12. 14:21
 14/35 anonim ***** válasza:
38%
Semmi értelme nem volt, csak vesztettünk rajta.
2012. jan. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
69%
Az olyanokat, mint a kérdező, sajnos semmilyen módon nem lehet meggyőzni arról, hogy miért is jó az EU! Odáig sajnos nem jut el az értelmi szintjük! Kérdező! Ha annyira tetszik az EU-n kívüli élet, akkor költözz Ukrajnába, majd ott megtapasztalhatod, hogy milyen, ha cseszeget az a csúnya EU!
2012. jan. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
73%

Miért jó az EU?


Szabad mozgás EU-n belül, határok nélkül. Szabad munkavállalás az EU országaiban. Részesülés EU-s pénzekből.(Bár a politikusaink ellopják, sajnos.)


Fejlődni kell a magyaroknak gondolkodásmódban, nem pedig visszafejlődni! Nyitni kell a Nyugat felé. A magyaroknak van egy tipikus gondolkodásmódjuk, ami a nyugatitól távol áll, ez igaz, és nekünk van még mit tanulni tőlük. Nekem is rossz volt a gondolkodásom, de mióta Nyugaton élek, ez megváltozott, és véleményem szerint jó irányba. A magyarok egymást ott fúrják ahol tudják, megy az áskálódás, mocskolódás, stb. Nincs összefogás fontos dolgokban. És egy magyar mindenhol a kiskapukat keresi, hogy hol lehet csalni. Ebből lett elegem, és ezért jó az EU, a szabad mozgás miatt. Ha nem lenne EU, akkor ma Magyarország már rég csődbe ment volna.

2012. jan. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
37%
Nem volt jó ötlet az európai szabadkőműves államokhoz csatlakoznunk. Főleg hogy most jönnek a homoszexuálisok házasságával...egy elfuserált és deformált, degenerált emberek gyűjtőhelye.
2012. jan. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:

""Egyébként a GDP-nk nagyot nőtt azóta, az importunk alig nőtt, az exportunk többet.



Te viccelsz?


[link]


Innen nézegess és ha kell le is közvetítem neked.


2004 közepén csatlakoztunk.


200 és 2004 között átlagban 4.4% al nőtt a GDP nk.


2005 - 4.3 hiszen ekkor kezdték megölni a piacainkat.

2006 - 4,2 a folyamat élénkűlt

2007 - 1,1 az az taccsra tettek "ekkor még nem volt világ válság"


A tööbirő már nem is írok.


De az érdekessége a dolognak hogy mind eközben adósodtunk el igazán hiszen.


Az ország nettó külföldi adóssága (a GDP %-ában)


2004- 25.7%

2005- 28.0%

2006- 34.5%

2007- 40.3%


A többit itt sem írom ki, "nézd meg"


De a tendenciákban egyértelmüen látszik hogy kivégeztek!


De akkor te miről beszélsz?


És mennyire szomorú lenne a helyzet ha nem GDP-t néznénk hanem GNI t, ami max a 70% a a GDP nk nek és az olló csak nyílik.

2012. jan. 12. 14:44
 19/35 anonim ***** válasza:
Mi az hogy miről beszélek jó ember, tényekről. :DDD
2012. jan. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:

""Miért jó az EU?


Szabad mozgás EU-n belül, határok nélkül. Szabad munkavállalás az EU országaiban. Részesülés EU-s pénzekből.(Bár a politikusaink ellopják, sajnos.)


Ezekhez nem kell Eu s tagállamnak lenni.

Svájc és Norvégia sem az, és élnek ezekkel a lehetőségekkel.


""Fejlődni kell a magyaroknak gondolkodásmódban, nem pedig visszafejlődni!


Ezt részleteznéd, mert nem értem.


""Nyitni kell a Nyugat felé.


Haver, már az ajtó és az ablak is nyitva, ezért vagyunk bajba.


""A magyaroknak van egy tipikus gondolkodásmódjuk, ami a nyugatitól távol áll, ez igaz, és nekünk van még mit tanulni tőlük.


Én éltem nyugaton, de nem tudom mire célzól.

Részleteznéd?


""Nekem is rossz volt a gondolkodásom, de mióta Nyugaton élek, ez megváltozott, és véleményem szerint jó irányba.


Miben is?

Haver így nem lehet válaszolni, hogy ködös válaszokat adsz mint Nostredámus.


""A magyarok egymást ott fúrják ahol tudják, megy az áskálódás, mocskolódás, stb.


Na engem aztán nem érdekelnek ezek a dolgok, de ha még így is lenn, akkor sem értem hogy ennek miköze az Eu hoz.


""Nincs összefogás fontos dolgokban. És egy magyar mindenhol a kiskapukat keresi, hogy hol lehet csalni.


Talán mert rá van kényszerítve.

Vagy te éhenhalsz, vagy adót csalsz?


""Ebből lett elegem, és ezért jó az EU, a szabad mozgás miatt.


Meg a minimálbérből gondolom, ahogy még sokaknak.


""Ha nem lenne EU, akkor ma Magyarország már rég csődbe ment volna.


Miért is?

Mert te azt mondod?

Haver, fentebb világosan felvázoltam hogy csak buktunk az Eu n, de tudod mit!

Cáfolj meg.

2012. jan. 12. 14:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!