Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg nagy gond van Magyaror...

Tényleg nagy gond van Magyarországon? Elsiklottak mellettem.

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Ma beléptem kb 2 hónap után facebookra,és tele van orbán ellenes kiírásokkal,viccelek,posztokkal,linkekkel.

Midnenki írja hogy a világ rajtunk csámcsog.

Engem egyáltalán nem érdekelt a politika...

Nem vettem észre változást.

MI VERTE KI A BIZTOSÍTÉKOT? Légyszíves valaki foglalja össze,mert olvasgattam ezt-azt de nem tudom miből indult?


2012. jan. 12. 19:29
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
87%
szokatlan, hogy nem a bankok csicskái vannak kormányon, ezért kiabálnak
2012. jan. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

Komolyan az is baj,hogy nem szabad melegházasságot kötni?

Már csak az hiányozna,fúj.

2012. jan. 12. 20:50
 23/28 anonim ***** válasza:

"Egész nap csak sportolok meg alszom,barátokkal vagyok ilyenek."


Te teszed jól, kérdező, lehet kipróbálom az életviteled, kevesebb stressz, kevesebb anyázás, ha nem figyelem a politikát.

2012. jan. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Azért mondom..ez mennyire komoly kifogás már.... s ha többnejűség lenne akár ..Az miért fáj másoknak??? Csak belénk akarnak kötni.
2012. jan. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
0%

A válaszolók mind a Fidesz dumáját szajkózzák,meg néhány összeesküvés elméletet.

Nagy gond van,és nem ok nélkül bírálják a kormányt. Még akkor sem.ha néha túlzásba esnek.

Ne itt akarj objektív véleményeket hallani!

2012. jan. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Az Eu-nak a melegházasság kell, hogy alkotmányba tegyük.


Fujjj!

2012. jan. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Na ennyit a híresüléseitekről. Az EU már rég cáfolta a melegházasságos dolgot. Csak a jobboldali magyar média agyszüleménye.


Orbán meg igen biztosítást akar. Mi a biztosítás? Hogy pénz van az ország mögött. Ergo pénzt akar. Attól, hogy nem használja fel, még ott van.

2012. jan. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Azért jó látnia pontozásokból hogy azért azoknak akik foglalkoznak a politikával ott van az esze és nem szajkózzák az EU-s sületlenségeket.
2012. jan. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!