Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Uniós zászlót égettek budapest...

Uniós zászlót égettek budapesti tüntetésen, Vona Gábor vezetésével (jobbik) azzal a célal, hogy ki kell lépnünk. Ti mit gondoltok ez jó ötlet?

Figyelt kérdés

2012. jan. 14. 18:24
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

Le az EU-val!


Sária törvényt Magyarországra!


-Egy Jobbikos

2012. jan. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
93%

" Le az EU-val!

Sária törvényt Magyarországra!

-Egy Jobbikos"


Ez a jobbik? Akkor milyen a rosszabbik?

2012. jan. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

"Azt ne felejtsétek el, hogy a Jobbik melyik társadalmi "klasszot" képviseli. Ők vevők az ilyenekre."


Na melyiket? Az ostoba szegény rétegét, akinek az utcaseprű való a kezébe?


Egy egyetemista (jómódú) Jobbikos...

2012. jan. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

"Na melyiket? Az ostoba szegény rétegét, akinek az utcaseprű való a kezébe? "


Igen, bár én nem így fogalmaztam. A jómódú budai kerületekben még a kopogtató is alig gyűlt nekik össze. Ez valamennyire igaz egész Budapestre.

Az elmaradottabb falvakban viszont taroltak.

2012. jan. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
51%

"ma 14:59"


Sokat nem jelent, hogy egyetemista vagy nem. Én is ismerek egyetemista jobbikost. Büdös zsidózni az is nagyon szeret.

2012. jan. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam zsidózni se egyetemen, se azon kívül. És Budán élek.
2012. jan. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem is azt mondtam, hogy te zsidózol, hanem azt mondtam attól, hogy valaki egyetemre jár, még lehet olyan sötét mint az éjszaka.
2012. jan. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim válasza:
48%

A zászlóégetésen nem értem, hogy miért kell felháborodni, szerintem nincs ebben semmi. Az EU-ból való kilépést támogatom, mert az, hogy minden ország szemétlerakója legyünk, és a boltokban lengyel tojást vegyünk, vagy német cukrot, vagy minden más nemzet számára ehetetlen élelmiszerekkel legyen tele a polc, annak meg marhára semmi értelme. Miért nem lehet magunknak megtermelni? Miért kell a kitudja honnan jött élelmiszert enni? Az EU-s pénzekről meg annyit, h kicsit nézzetek utána, h mire megy is az el pontosan. Minek egy óvónőnek, olyan laptop, a munkájához, amit soha életben nem fog kihasználni. Vagy projektorra van pénz, mert az EU-s pályázatból van, de karácsonyfára és fűtésre az iskolákban nincs...Mi ez, ha nem pocséklás??? Kicsit fel kellene ismerni a realitást és azt fel kellene mérni, h mire is van szükség pontosan..

Ja és nem mindegy, hogy lakás tulajdonos vagy, vagy csak bérlő. Nem mindegy, hogy föld tulajdonos vagy, vagy csak bérlő.

Szerintetek miért van az, hogy itt tart az ország, mert sok ember birka módjára olyan cikket, oldalt olvas, aminek a fele se igaz. Mi magyarok képtelenek vagyunk arra, hogy ne egymás alá vágjunk, hanem egy kicsit is összefogjunk, példát kellene vennünk sok olyan országról, ahol még a colostok gyár is virágzik, nálunk meg egy cukorgyár se tud működni. Sajnos ezt kevés ember képes felismerni, de remélem egyszer mindenki úgy fogja gondolni, hogy mi is képesek vagyunk magunk is megcsinálni..

Másik, hogy a Jobbikot ne a cigányellenességgel azonosítsák már, ez az emberi hülyeség csúcsa. Csak egy megoldást szeretnének találni arra, hogy ne kelljen feleslegesen eltartani, ennyi hasznavehetetlen sz.rházit, akik csak minket magyarokat tudnak meglopni és addig amíg a segélyből jobban élnek, addig semmit nem fognak csinálni, csak szülni, és szülni...

2012. jan. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 bumbi02 ***** válasza:

Az EU-s pénzekről meg annyit, h kicsit nézzetek utána, h mire megy is az el pontosan. Minek egy óvónőnek, olyan laptop, a munkájához, amit soha életben nem fog kihasználni. Vagy projektorra van pénz, mert az EU-s pályázatból van, de karácsonyfára és fűtésre az iskolákban nincs...Mi ez, ha nem pocséklá


AKkor nézz kicsit utána az EU-s támogatásoknak, pályázatoknak, mert direkt kiemelted a legkisebbeket..


AMúgy meg óvónőnek minek laptop amit nem fog kihasználni?

Tegnap pont ezen gondolkoztam hogy Vona Gábornak minek egy 400 000 forintos laptop "juttatásként" (tehát ingyen) a munkájához? Nem voltam még parlamenti képviselő de nem hiszem hogy háromdimenziós szerkesztő programokat kellenne használniuk ... Pl szerintem az én 100 ezer forintos laptopommal is lehet dokumentumokat szerkeszteni, prezentációkat készíteni... Na mind1, ez csak a laptopról jutott eszembe...

2012. jan. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

[link]


Vona a tüntetésről, EUról, piromániáról.

2012. jan. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!