Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Uniós zászlót égettek budapest...

Uniós zászlót égettek budapesti tüntetésen, Vona Gábor vezetésével (jobbik) azzal a célal, hogy ki kell lépnünk. Ti mit gondoltok ez jó ötlet?

Figyelt kérdés

2012. jan. 14. 18:24
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Ha gazdaságilag elég erősek lennénk ahhoz, hogy függetlenek legyünk, akkor jó ötlet volna.

Mivel nem ez a helyzet, ha kilépünk az EU-ból akkor nyugat helyett a kelet gyarmata lehetünk, ami szerintem nagyon rossz ötlet. Semmivel sem fognak jobban bánni velünk mint a nyugat. A kelet felé húzás a Jobbiknak annyiból jó, hogy a keleti szövetségesek egy percig sem reklamálnának, ha Magyarországon nem demokratikus a kormány, vagy elhatalmasodik a szélsőség.

2012. jan. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Szerintem nemcsak azért, hanem mert a Jobbikot támogató középvállalkozói réteg tényleg hisz abban, hogy ők bármit el tudnak adni Oroszországba.
2012. jan. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Nekem special jó az EU. Én szeretem. Az áruk, és emberek szabad mozgása Európában nekem jó. Vona röghözkötést és adóemelést akar amint egy rendes diktátorhoz illik. Nehogy már választhasson az ember, hogy hol akar dolgozni és oda mehessen ahol kedvezőbbek a feltételek. Ez egy maffiózó diktátornak és bandájának rémálom. Magyarország ebben vesztésre áll. Nem akarnak az orvosok és mások 500 euró nettóért éhen dögleni. Elmennek máshova 2-5 ezer euróért embernek lenni. Hogy ehhez versenyképes legyen az ország meg kell szüntetni az állami maffiát. Ez nem megy, egyszerűbb lezárni a határokat és felemelni az adókat. Amíg nem nyitotta meg az EU tavaly májusig a határokat évente a befogadó országok nyilvántartása szerint évente 35.000-en távoztak Magyarországról. Felteszem ez korrekt szám mivel sokan feketén mentek és nem kerültek nyilvántartásaba, sokan visszajöttek esetleg máshová távoztak amiről nem szől a statisztika. Szerintem a határnyitás után ez felkúszhat a duplájára. Emiatt 10 éven belül összeomlik az ország, ha nem tud működési költségben és adókban versenyképes lenni. 1 millió jólképzett és dolgozni akaró ember elvesztése a 3 millió ténylegesen értelmes munkát végzőből pótolhatatlan. A megyar Maffia-Politikusok erre csak a határok lezárását és az EU-ból való távozást léphetik. Szlovákia 1 főre eső GDP-ben már rég lelépett bennünket. Bukaresben vásárlóerőparitásban többet ér az átlagfizetés mint Budapesten. Ezt a versenyt elvesztettük. ( nem kicsit - nagyon )
2012. márc. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!