Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A régi elhasznált baloldali...

A régi elhasznált baloldali és liberális arcok miért nem látják be, hogy jelenlétük akadályozza egy ütős ellenzék kialakulását?

Figyelt kérdés
Elhasznált és lejáratódott MSZP-s és másfajta emberek miért nem vonulnak el és adnak teret valami újnak, ami nem piszkolódott be? Pl. Amihez Gyurcsány hozzáér, az elrohad. Miért nem tűnik el? A kormány szponzorálja?
2012. jan. 16. 10:32
 1/10 A kérdező kommentje:
Nem csak politikusra gondolok, de ismert, hányingerkeltő média- és művészeti személyekre, akiket a régi korrupt rendszerekhez kapcsol az ember önkéntelenül is. Eltűnésük nagyban segítené a haza ügyét.
2012. jan. 16. 10:34
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
Szerinztem teljesen lényegtelen,hogy ki van az MSZP-ben , mert az úgy elásta magát, és úgy sz ar,ahogy van!
2012. jan. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%

Látod, ezen én is gondolkoztam. Például Gyurcsány is mi a fenét keresett az LMP-s tüntetésen?

Én úgy látom, hogy mikor a baloldal kezdene feléledni, a kib*szott semmiből előkerül néhány mszp-s, néhány volt szdsz-szimpatizáns "prominens" személyiség, és hónapok munkáját képes lerombolni.

2012. jan. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%
Mert kell nekik a megrészegülés, amit a pénz és a hataom adhat.
2012. jan. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
4%
Miért, talán az LMP ütős ellenzék?
2012. jan. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%

"Miért, talán az LMP ütős ellenzék?"


Pár hónap alatt szedtek össze annyi támogatót, hogy bejussanak a parlamentbe. Ha megerőltetik magukat, bármire képesek.

2012. jan. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
21%
Persze, mert az embereket nagyon könnyű megvezetni pár "szép szóvál" de 2014-ben már nem fognak bekerűlni, mert csak az ígérgetéshez értenek, a politikához nem.
2012. jan. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%
Az ígérgetés a bekerülés fő oka. Ennyi erővel a Jobbik sem kerül be, ők is csak ígérgetni tudnak
2012. jan. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
24%
Mert túlságosan exhibicionisták.
2012. jan. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
67%

ma 11:21

A Jobbik megígérte hogy rendbe rakja Gyöngyöspata közbiztonságát... Meg is választották Juhász Oszkárt, és 1 év alatt 60%-al csökkent a bűnesetek száma! + Még egy óvodát is felújítottak. Erről persze a média mélyen kussol. Ez is csak ígérgetés volt?

2012. jan. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!