Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor ébrednek már rá az...

Mikor ébrednek már rá az emberek, hogy OV-nek mennie kell?

Figyelt kérdés

itt az új adórendszer. Végül is a februári fizetésben fog minden kiderülni. Sokak fognak bosszankodni az biztos. Remélem akkor már készülni fog az OV takarodj tábla. Én igaz a közszférában vagyok, kapni fogjuk elméletileg a kompenzációt, de a versenyszférában dolgozók 2/3-a szerintem biztosan nem

Jegybanktörvény. Én azt az egyet nemértem, hogy OV-nak volt egy olyan kijelentése, hogy ha az IMF-fel "kapcsolatba lép" akkor lemond

Itt a lehetőség. 2 év alatt a kamikaze politikájával romba döntötte Mo-t.

Ki hogyan látja?


2012. jan. 17. 19:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
14%

"Én azt az egyet nemértem, hogy OV-nak volt egy olyan kijelentése, hogy ha az IMF-fel "kapcsolatba lép" akkor lemond "


Miért pont ez lenne igaz a korábbi kijelentéseiből?


"készülni fog az OV takarodj tábla."


Tudod: "majd megunják, oszt hazamennek"...


"2 év alatt a kamikaze politikájával romba döntötte Mo-t. "


Nem volt mit döntögetni már.

2012. jan. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 cirmos macskafül ***** válasza:
41%
Sosem fognak felebredni. Es az a legborzalmasabb, hogy a jobbos emberkekkel vitatkozni sem lehet. Rogton komcsiznak. Teljesen atmostak az agyukat.
2012. jan. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
47%

Az új adórendszer miatt senki nem jár rosszul! Ha valakinek a cége nem ad kompenzációt, az nem Orbán hibája, hanem a cégé!


"romba döntötte Mo-t" - Te hol élsz? Próbálják az országot talpra állítani, csak a magadfajtáknak nem tetszik.


"Én igaz a közszférában vagyok, kapni fogjuk elméletileg a kompenzációt" - Sejtettem! Nektek aztán minden jár! Utazási kedvezmény, stb. Belőletek is nagyon sok van! Remélem a Fidesz még csökkenti a sok semmittevő közalkalmazott számát. Eszméletlen hogy milyen a "munkatempó" ilyen helyeken. A közalkalmazottak 90%-a a versenyszférában nem maradna meg, mert ott dolgozni kell a pénzért, nem pedig ásítozni az ügyféllel való foglalkozás helyett!!

2012. jan. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
42%

Szerencsétlen utolsó te aztán igazán agymosott vagy.

Nem látod a diktátort a fény elvakít.

Ilyen embereket tudott anno hitler is megfogni.

Bírák, felsőoktatás, demagóg népbutító dumák, és felsorolhatatlan károk amiket okoznak. És most a köztársasági elnök ez baromi, hogy ily csodásnak látod őket.

És képzeld a cégek örülnek ha kirúgni nem kell nemhogy még emeljenek.

2012. jan. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
52%
Az új adórendszerrel pont a kisemberek járnak rosszul és sokan. Lehet nem volt már mit döngetni, de az árfolyam megviselte az emberek többségét.Sajnos még sokan hisznek a mesében, hogy majd Magyarország úttörő lesz. Nem nem lesz, a mai gazdasági helyzetben nem, ha így folytatják nagyon nagy kárt okoznak.Lehet megvívja a csatáját Orbán, de tízmillió ember fog elvérezni rajta. Szerintem nem az ország, hanem az ott élő emberek érdekeit kéne képviselni. Mivel rohamosan esett a színvonal az elmúlt 2 évben, én nem látom, hogy minket képviselnének.
2012. jan. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

19.58

ne haragudj, de ahogyan utánad is írták, nem igazán találok kifejezést a stílusodra.

1. Attól még, hogy a közszférában vagyok, nem a lábamat lógatom. Egészségügy. Úgyhogy innentől fogva no comment szerintem. Milyen utazási kedvezmény? Nekem nem jár semmi, de nyugi 70 E,-ért dolgozom, túlórát nem fizetnek, egy hónapban lazán összejön a 17 óra. Pedig adminisztrátor vagyok. Úgyhogy mielőtt folytatnád a hülyeségeidet nem ártana egy kicsit a dolgok mögé nézni. Igen, ahhoz képest, hogy az "irodában kávézgatok" címen. Sokszor van olyan egy héten, hogy a mosdóba is alig jutok ki, ill. enni sem tudunk. Dolgoztam versenyszférában is, ott sem jobb, de kétszer ennyi is volt a fizetésem. Közalkalmazottat ne keverd össze a köztisztviselőkkel.

2. Jó úton OV nem halad, mert két év alatt csak romlott az életszínvonal.

Ja igen, a bérkompenzációt sem fogja mindenki kapni, ott is szigoru feltételek vannak.

2012. jan. 17. 20:17
 7/15 A kérdező kommentje:
Bocsi a bérkompenzáció miatt nem a cégeket kell hibáztatni Nagyon jó volt itt a régi adórendszer. Az a baj hogy van egy kamikaze marha, aki megalkotta az adórendszert és most jut el a csökkent agyába, hogy ezzel mekkora bajt csinál a lakosságnak. Csak agyilag nem jött rá, hogy inkább vissza kellene az egészet vonni, persze a gőg nem teszi meg.
2012. jan. 17. 20:20
 8/15 anonim ***** válasza:
11%

"Nagyon jó volt itt a régi adórendszer. "


A kérdés az, hogy kinek?

2012. jan. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
27%

"Nagyon jó volt itt a régi adórendszer."


Aztán mégis mi volt benne olyan jó? A régi adórendszerben azt adóztatták, aki vitte valamire! Magyarán mindenki félt többet keresni, mert nehogy átcsússzon a következő adósávba! A régi rendszer büntetett, a mostani pedig ösztönöz. Amúgy fel kellene már fogni, hogy nem a 16%-os adórendszer miatt csökkent a fizetés, hanem az adójóváírás és a többi kedvezmény elvétele miatt! Magától az adórendszertől nem csökkent! Aki ezt állítja az hazudik.


Kérdező! Azt írtad, dolgoztál már a versenyszférában, akkor mi az istenért menték el a közszférába kevesebb pénzért? Megmondom neked! A kevesebb munka miatt! Ne is tagadd! Mert lehet hogy ott is vannak nehéz napok, időszakok, de a versenyszférában valódi munkát kell végezni!

2012. jan. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
52%

Jelenleg OV a becsületét védi, de az ország issza ennek a levét.

Felelős politikus? Felelőtlen miniszterelnök.


Rá fognak ébredni.

2012. jan. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!