Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem lenne jó szervezni egy...

Bumbi02 kérdése:

Nem lenne jó szervezni egy Gyakorikérdések-Politika találkozót?

Figyelt kérdés
Engem érdekelne egy-egy felhasználó mögött milyen arc bújik:)
2012. jan. 17. 20:40
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
csupa rosszarcú figura :B aztán kitörne a tömegverekedés :D
2012. jan. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
akartam mondani, lehet kéne rendőri biztosítás is, mert van egykét idegesebb típus :)) De ettől független azért érdekelne..:D
2012. jan. 17. 20:43
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
hááát, szerintem nem lenne jó vége :D
2012. jan. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok értelme lenne. Nagyon kevesen vannak,akik reálisan gondolkodnak,tudnak érvelni. A többség a pártja szlogenjeit mondja csak,de nem hallgatja meg mások érveit.
2012. jan. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szeretnék betört orral és lila szemmel hazamenni:))
2012. jan. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Lehetne egy ilyen találkozót szervezni, egy egész estés program, politikától függetlenül, mindenki elbeszélgetne a másikkal, (politikáról tabu lenne)

és az este végén mindenki elmondaná hogy ő ki volt..:D Aztán akkor jönnének meglepetések.::D

2012. jan. 17. 20:53
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
az tényleg érdekes lenne pl egy fideszes jól elbeszélgetne egy csapat jobbikossal vagy fordítva a végén meg...
2012. jan. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
88%
Biztos jó buli lenne.
2012. jan. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem lenne gond. Gyorsan kiszűrné szerintem mindenki pártállástól függetlenül, hogy ki az akivel nem akar közelebbi ismeretséget kötni, és így nem menne bele nemhogy mélyebb, de még feleületes politizálásba sem.

Ahogy a személyeskedés itt sem túl jellemző rám, a való életben még annyira sem. Szívesen vitatkoznék, hallgatnék meg másokat, fejteném ki a véleményem, aztán meg békésen hazajönnék. De nem hiszem, hogy bárki meggyőzne élőben bárkit is. Rögzült politikai nézetekben gyökeres változások csak teljesen más hatásra várhatóak.

2012. jan. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Nem is azt várnám egy ilyentől hogy meggyőzzük másikat politikai nézetének hibáiról vagy hasonló.. mert azt nem lehet.



De például egyből kiderülne hogy akik itt neten elszidják egymást mindennek (mocskos liberalista, mocskos náci) kiderül tök jól ellennének élőben - egész addig míg politikára nem terelik témát - , ..::D


Kíváncsi lennék rá:)


PLusz arra hogy az átlagéletkor hol mozog, meg alapból csak az arcokra.. pont ma derült ki egyik kommentelőről hogy pl személyesen is ismerem..:D

2012. jan. 17. 21:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!