Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gyakorikérdések.hu látogatói!...

Gyakorikérdések.hu látogatói! Ti, akik valaha tanácsokat kértetek vagy éppen adtatok, nem akarnátok egy találkozót?

Figyelt kérdés
Elképzeltem egy ilyen hatalmas tömeget, ácsorogva zavarában...egy ismerős arc sincs...félemetes, de izgalmas is lehet.XD
2010. aug. 10. 16:42
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/87 Harrr ***** válasza:
100%
Megyek, mikor lesz? :D
2010. aug. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/87 anonim ***** válasza:
Én mennék... :D 22/L
2010. aug. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/87 anonim ***** válasza:
84%

Biztos,hogy nem mennék el a találkára,mert ez az oldal anonim..Ha ott lennék már nem lehetnék "ismeretlen".Nem beszélve arról,hogy ugyan mit mondanánk egymásnak? Hiszen a legtöbb kérdés kamu.Vagy szerinted elmenne olyan aki ide titokban leírja,hogy a férje/felesége mellett milyen perverz gondolatai vannak??És? Oda megyek valakihez,és megkérdezem,hogy te voltál az aki rendszeresen gusztustalan,ordenáré stílusban válaszol a kérdésekre?Persze nem sok ember lenne akinek a személyes találkozónál is olyan nagy szája lenne..

Azért meg,hogy a sok kis idétlen 10-14 éves(tisztelet a kivételnek) hülye szövegét hallgassam,hogy mennyit dugtak,vagy mekkora farkuk van..az itt sem érdekel,így személyesen sem érdekelne...

2010. aug. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/87 Harrr ***** válasza:
100%
Most ne mond azt, hogy nem ölelnél a kebledre néhány kisf@rkú csávót, kismellű lányt, terhes tizenévest, perverz állatot. Nekik is kell a szeretet, és azt könnyű adni, ingyen van :D:D:D:D
2010. aug. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/87 anonim ***** válasza:
63%

azért ebben az "egy ismerős arc sincs" dologban nem lennék annyira biztos. :)

amúgy engem nem érdekel, jobb szeretek a gép mögött maradni... 19L

2010. aug. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/87 anonim ***** válasza:
De ez mióta tudomány?
2010. aug. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/87 Harrr ***** válasza:
100%
Ne okoskodj, pakolj. Találkozóra megyünk :D
2010. aug. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/87 anonim ***** válasza:
Én mennéééék:DD
2010. aug. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/87 A kérdező kommentje:

én 20 éves vagyok, és csak az ösztönös kiváncsiság vezérel. egyébként megértem a nemet válaszolók döntését. ők azok, akik gátlásosak, félnek a nyilvánosságtól, a kudarctól...de elvégre ez is egy társalgó, amely a kapcsolatteremtésről szól, ami csak egy találkozás alkalmával teljesedhet ki. Amúgy meg nem feltétlenül kell kipakolni szennyest. A lényeg, hogy te is ennek a közösségnek a tagja vagy.

De örülök, hogy van aki igent is mond.^^

2010. aug. 10. 17:15
 10/87 A kérdező kommentje:
ja a tudományt meg benéztem.X)
2010. aug. 10. 17:16
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!