Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most akkor mi van? Ha valaki...

Most akkor mi van? Ha valaki betör hozzánk, lelőhetem?

Figyelt kérdés

Sajons hiperpigmentált környéken élünk. Nagy megkönnyebbülés volt, mikor a magántulajdon védelméről hallottunk.

Volt egy nagytestű kutyánk karácsony elött elpusztult. Valószínűleg mérgezés. Régen a férjem vadászott, van egy vadászpuskánk, amit tudok használni. Be is hoztuk a hálószobába a fegyverszekrényt, mert ebben el tudjuk zárni a másfél éves kislányunk elöl a töltött fegyvert.

Most meg az terjed az interneten, hogy mégsem lehet lelőni, aki betör hozzánk.

165 centi vagyok és 50 kiló, ha rámtámad egy 100kilós kifejlett kanC, akkor miért aránytalan ha lelövöm?

A rendőrségben nem bízom. Ősszel feltörték a pajtánkat és két rendőr úgy imádkozta ki a Cket, hogy jöjjenek ki, mondván, hogy ők haza akarnak menni.

Azután két hónapig terrorban voltunk. A macskáink megdöglöttek, a kutyánk is, sokáig éjszaka kavicsokkal dobálták a redőnyeinket, és nem egyszer kellett elzavarnom valakit az udvarunkról.


Tehát


2012. jan. 18. 01:13
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

#9

Ez a baj ,hogy Magyarországon nem igazságszolgáltatás hanem jogszolgáltatás van.

1. Miért kell nekem azt megvárnom , hogy lemészároljanak engem meg a családom a SAJÁT otthonomban?

2. Ha éjszaka tör be a c. típusú honnan tudjam , hogy mi van a kezében vagy mi nincs?

2012. jan. 18. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

"165 centi vagyok és 50 kiló, ha rámtámad egy 100kilós kifejlett kanC, akkor miért aránytalan ha lelövöm?"


Nem aránytalan és nem emiatt nem lőheted le, hanem mert nem történt törvénymódosítás. Ugyanaz van érvényben ami eddig.

2012. jan. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
58%
Nevetséges ami itt folyik. Ugye mennyivel fontosabb volt átnevezni néhány teret?
2012. jan. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Emberek! Most komolyan, így kell élni?


"paprikaspay-m is van, szintén a derékalj alatt. Meg a táskámban és a pelenkázótáskában.

Most sem bírok aludni. Az egész házban le kellett húzni a redőnyöket, hogy az ablakot nehogy betörjék."



Egészen biztos, hogy ezek védelmére kell törvényeket hozni a becsületes állampolgárok ellen?

2012. jan. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Értem én.

Nem törvényileg aránytalan, hanem józan paraszti ésszel.

2012. jan. 18. 08:03
 16/20 anonim ***** válasza:

Önmagad , szeretteid, javaid védelme alkotmányos jogod.

Védd meg magad ahogy tudod, aztán majd a bíróságon ráérnek az arányokon vitatkozni.Oda majd kell egy ügyvéd is ,amivel vigyázz mert sok semmit nem tudó szélhámos van, aki ügyvédnek adja ki magát.

Legyen tekintélyed.Lássák ,hogy elszánt vagy és nem sokat filózol ha helyzet van.De ne légy kihívó és ne irritáld őket.

Ha nem tünsz könnyű prédának,békén hagynak és könnyebbet keresnek.

2012. jan. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Nem dolgoa egy átlagpolgárnak tudni minden paragrafust.

Nehogy már azzal kelljen folglakozz ,ha betörnek hozzád, hogy vajon milyen fegyver van nálluk és azzal arányos fegyver utánn keresgélj ahelyett hogy beléjük engedj néhány sörétet.

A felindultság megalapozott ,ha idegenek ,mászkálnak az udvarodban és fegyvernek látszó kezük is van.

2012. jan. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
nem értem én ezt a helyzetet. ha csak cigányok laknak a környéken, ki hívja ki a rendőröket? mert azt el nem tudom képzelni, hogy ők. meg azt sem, hogy van a faluban rendőrség.
2012. jan. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Mi hívtuk ki. Két kilométerre van egy város, fél óra volt mire kijöttek.
2012. jan. 18. 12:36
 20/20 anonim ***** válasza:
akkor megvan a megoldás: ha még egyszer valaki bejön hozzátok, agyonverni, és nem hívni a rendőröket. a cigányok úgysem fogják hívni, meg más sem.
2012. jan. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!