Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kik voltak a fideszes tüntetés...

Kik voltak a fideszes tüntetésen? A megmentett devizahitelesek, a kispénzüek, akik jobban szeretnek 500ft-os benzinnel közlekedni, akik usznak a sárga csekkekben?

Figyelt kérdés
2012. jan. 22. 13:11
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
A T-vírus áldozatai.
2012. jan. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem inkább OV vagy F-vírus? :)
2012. jan. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
A T-Vírustól lesz zombi az emberből...
2012. jan. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Vagy akik jól jártak a fidesz adopolitikájával a 27% áfával és reméljüb bevezetik az ingatlanadót is mert nem eleget fizettünk még.
2012. jan. 22. 13:19
 5/25 anonim ***** válasza:
46%

Nemrég írta egy barátom az alábbiakat, gondolom, a tiedhez hasonló rosszmájú megjegyzések miatt. Kétlem, hogy valóban érdekel, ha mégis, olvasd el:


"Láttatok már 400 000 gazdag embert egy tömbben ???


Az úgynevezett baloldaliak közül többen azt állítják, hogy a békemenetben kizárólag a jómódú emberek vettek részt !

Kedves barátaim, én ott voltam, és mondhatom tényleg mindenki gazdag volt, aki ott volt ! Gazdag volt, de nem pénzben, hanem szeretetben, magyarságban, udvariasságban, tenni-akarásban, önzetlenségben !

Láttam ott öreget és fiatalt, kövéret és soványt, egészségest és beteget, lábon közlekedőt és mozgássérültet, magyart és külföldit egyaránt.

Esetleg, ha valaki az Orbán Viktor iránti határtalan gyűlölete miatt becsmérli azt a 400 000 embert, az még nem vette észre hogy őt is, és mindannyiunkat egy igaztalan, idegen tűz alá vettek a nemzetközi pénzvilág urai !!! Nem vette észre, hogy miközben azt a 400 000 embert bántja, önmaga hazaárulóvá válik. A hazátlan Cohn-Bendit mellé állni egy Magyarnak, egyenlő az árulással !

Választhattok: Elhiszitek a Cohn-Bendit féléknek hogy Magyarországon diktatúra van, vagy hisztek a 400 000 embernek ??? 400 000 embert egy diktatúra nem tud az utcára küldeni !!!

Lehet, hogy csak én voltam az egyedüli, aki kerestem a lehetőséget, és fizettem a buszt, hogy ott lehessek ??? A többiek 399 999-en mind fizetett demonstrálók voltak ??? Nem hinném, hogy így volt ! Nem hinném, hogy Erdélyből, vagy felvidékről téli viszonyok között azért jöttek Budapestre, mert fizették őket ezért. Aki ilyesmit állít, az nevetségessé teszi magát ezzel !

Biztos vagyok abban, ha a magyar nép valamit kivív az összefogásával, annak az első haszonélvezői azok lesznek akik most bántják a miniszterelnököt, és bántják azt a 400 000 embert, aki szombaton ott volt ezen a valóban békés megmozduláson !"

2012. jan. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
56%

@13:17: Tudom, de az már lejárt lemez az OV-vírus is hasonló hatású.



@túrórudi: Köszi, ezzel feldobtad a napom, rég nevettem ennyit. :)

2012. jan. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
77%
túrórudi: Nem az EU meg nem az IMF tehet róla hogy itt tartunk. Én nem utálom azokat akik kint voltak, csak meg kérdezném: Miért álltok ki egy olyan vezető mellett, aki hülyének néz benneteket, és elveszi mindeneteket? AZ EU nem azért kritizálja MO új törvényeit, mert az ő érdekeiket sérti, hanem azért, mert azok a törvények nem demokratikusak. Sokszor elfelejtjük hogy az EU-nak mi is a tagjai vagyunk. Lehet hogy ,,gazdagok voltatok szeretetben" de attól még nem biztos hogy a jó oldalon álltok. Észak-Koreában is sokan szívből szeretik a vezérüket. Nem kell szembe menni az EU-val, hanem egyezkedni vele. Nem kell gondolkodás nélkül azt csinálni amit mondanak, hanem egyezkedni. Mond meg ŐSZINTÉN hogy mit tetszik abban,hogy annak ellenére emelik a benzinárat, hogy az emelkedik magától? Mi tetszik az egyoldalú, fölösleges új alkotmányban? Mi tetszik az egykulcsos adóban? és még sorolhatnám.
2012. jan. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
34%

Szép volt Rudi egyetértek veled és az ismerőseim 90%-a akik bíznaka Fideszben és kiállnak érte.

Akiknek az a szó(rövidités) ,hogy mszp csúnya szitokszónak számít.

A híveik pedig valszeg ufók:). Vagy egy kihalófélben lévő átvert, becsapott faj a mai világban setétködben bolyongó értelmetlen,értehetelen és értelmezhetetlen , megtévedt,tagjai.

2012. jan. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

@Sándor 417:

Érdekes, az én ismerőseim 99%-a, olyanok is, akik eddig erősen a fidesz mellett voltak, már bírálják, sőt ellenzik a döntéseiket és nagyon nem értenek egyet velük.

(Sőt, eddig nagyon kevés embertől hallottam, hogy "Igen, jól csinálnak mindent és hajrá.", csak itt pártól...)

2012. jan. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
75%

,,az ismerőseim 90%-a akik bíznaka Fideszben és kiállnak érte.

Akiknek az a szó(rövidités) ,hogy mszp csúnya szitokszónak számít."


Sándor!

Ezt még hány helyre írod le? Először sem érdekelt senkit, tizedszerre sem fog. :P Lehet hogy neked és a barátaidnak sikeresen bemagyarázta a fidesz hogy a sok hülyeség amit csináltak, az a ,,nyugati nagytőkének" köszönhető, de pls ne szidd azokat, akik tudják hogy orbán egy hatalommániás idegbeteg. :)


Én mondjuk nem vagyok mszp-s de elég primitív dolgok ilyen intenzíven szidni egy pártot, ami sokkal kevesebb kárt okozott, mint az amit támogatsz.

2012. jan. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!