Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Közhelynek számít, hogy a...

Közhelynek számít, hogy a politikusok korruptak és hazudnak. Fideszes szavazók, nektek milyen véleményetek volt 2010-ben a Fideszes politikusokról?

Figyelt kérdés
2012. jan. 25. 10:31
 1/10 doboszoli ***** válasza:
91%
Ők természetesen a kivételek. Mint a frissen hullott hó, olyan valamennyi.DD)
2012. jan. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Sz1u ***** válasza:
91%

Kérdező!


A klasszikusok:


Viktor vol. 1: "Én még sohasem hazudtam..."

Viktor vol. 2: "Nem azt kell figyelni, mit mondok..."

Viktor vol. 3: "IMF jön, én megyek"

2012. jan. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Sz1u ***** válasza:
91%
Hmmmm.... Nagyon nagy a csend... :)
2012. jan. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 doboszoli ***** válasza:
91%
Mert akiknek a hangjára vársz,"jobb dolguk is van, mint ilyen ballib szarságokkal foglalkozni".(Forrás:GYK)
2012. jan. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Egyébként érezhető a kérdésen bármiféle előítélkezés, vagy irányítás?
2012. jan. 26. 21:11
 6/10 Sz1u ***** válasza:
89%

21:11


"Egyébként érezhető a kérdésen bármiféle előítélkezés, vagy irányítás?"


Mivel a fideszes szavazókat kérdezted a Fideszről, így eléggé egyértelmű, hogy kire célzol. Nem baj! Szokják csak! :) :) :)

2012. jan. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszoka. Sajnos a megkérdezettektől eddig nem sok hozzászólás született.
2012. ápr. 18. 08:14
 8/10 Sz1u ***** válasza:
100%

08:14 Kérdező


Hozzázólás nem érkezett a részükről, de (remélem) bólogattak!

2012. ápr. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
91%

Nézz széjjel a világban, minden országban a politikusok a legkorruptabbak. Van akiről kiderül (legkapzsibb) van akiről nem. Én ezzel nem foglalkoznék. Nem látsz a kulisszák mögé. Ami a felszínre jön az a jéghegy csúcsa. Látvány perek, elterelő hadműveletek. Amíg a nép csámcsog olyan dolgokon, hogy "elkúrtuk" oszd meg és uralkodj, addig nem "velünk" foglalkoznak.

A szürke eminenciásokat nem fogod megtalálni, akik bábként mozgatják a pártvezéreket. A szürke eminenciások pénzelik a pártokat, nyilván cserében zsíros üzleteket akasztanak le

2012. ápr. 20. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
91%
Na persze, amikor az egész politikai-gazdasági elit az előző rendszer MSZMP-s vezetőiből áll, akik ma már milliárdosok és nagy Fideszesek, akkor mi a fenéről beszélünk? Velejéig aljas és korrupt az egész.
2012. ápr. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!