Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted is ingyenélőek,...

Szerinted is ingyenélőek, lusták az egyetemisták, és csak a bulizásról szól az életük?

Figyelt kérdés
Úgy veszem észre, a politika ezt magyarázza bele az emberekbe, amilyen médián keresztül csak lehet. Egyre több sikerrel, mert a szegényebb, munkásréteg, szolgáltatóiparban dolgozók, és a nyugdíjasok pontosan így gondolkoznak.
2012. jan. 25. 14:21
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
15%
Haver,én nem tudom ma mi is van, de 18 éve Debrecen Ibl- ös voltam, és nem sokat tanúltam. Viszont sokat jártam szórakozni.
2012. jan. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
95%
Kétségkívül vannak ilyen egyetemisták is. És az sem kétséges, hogy vannak olyanok is, akik tényleg tanulni akarnak.
2012. jan. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
94%
Muszáj ezt nyomnia a kormánynak, hiszen el kell fogadtatniuk az emberekkel a felsőoktatási változásokat. (Ami ellen kézzel lábbal tiltakoztak anno.) Azt nem mondom, hogy minden egyetemista a végzettségének megfelelő és hasznos munkát fog végezni, de általánosítani nem szerencsés. :)
2012. jan. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
42%
Attól függ. Mérnöknek biztos, hogy sokat kell tanulnia, bár a megszorítások pont a mérnökökre nem is annyira vonatkoznak.
2012. jan. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
7%
Igen, ez így van. Naplopók, lusták és ingyenélők. Plusz igénytelen a nagy részük. Olyan helyeket keresnek, ahol 100 Ft ból fullra mennek. Nem számít, hogy kannás bort vagy macskapisit isznak!
2012. jan. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
0%

Még annyit!


Jantyik Zsolti " Pg csoport"-ék voltat a Dote Dök-ös vezetői, oda is gyakran benéztünk, ott is kétvégén égett a gyertya.



Pedig talán nagyobb volt a követelmény!

2012. jan. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
5%
Igen. És tudatlanok is.
2012. jan. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:

az már csak egy dolog, hogy az egyetemi életben a csapból is kannásbor folyik, meg nagy dobra verik h mennyit piálnak, de sztem sehol sincsenek egy átlagos szakközepeshez, vagy munkáshoz képest.

pl. ha megnézek egy építkezést a munkások szinte nonstop piálnak, a nyugdíjasok meg reggel 5kor kezdenek a kocsmában, egyetemisták meg mégis csak pénteken meg max szombaton rúgnak be, de nem is mindenki, és tanulniuk pont annyit kell mint másnak dolgozni (jobb egyetemeken átlagosan napi 8 óra, de igazából több is).

2012. jan. 25. 14:41
 9/41 A kérdező kommentje:
a hozzászólások nagyrésze alapján úgy látom sikerrel járt a kormány agybutító médiahadjárata. kezdem úgy érezni magam, mintha Amerikában, vagy valami Nagy Testvér diktatúrában lennék.
2012. jan. 25. 14:43
 10/41 anonim ***** válasza:
32%

"Muszáj ezt nyomnia a kormánynak, hiszen el kell fogadtatniuk az emberekkel a felsőoktatási változásokat."


Az való igaz, hogy a törvényeket úgy szokták a néppel elfogadtatni, hogy a nép azt higgye a kormány csak megteszi amit ő már réges rég szeretne, de ehhez a történethez az is hozzá tartozik, hogy az egyetemisták a Fidesz kormányra kerülése előtt is ugyanilyen semmirevaló népség voltak.

2012. jan. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!