Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A főiskolások/egyetemisták...

A főiskolások/egyetemisták hogy mernek puskázni?

Figyelt kérdés

Ugye a képzésüket az állam fizeti a mi adónkból, erre nem képesek megtanulni a tananyagot, hanem helyette buliznak, isznak, füveznek, stb.

A vizsgákon meg semmit sem tudnak, hanem puskáznak.


Mi az adóból befektetünk egy halom pénzt a képzésükre, ők pedig minimális tudású "szakemberek" lesznek hála a sok bulinak é puskázásnak.


Aki meg esetleg normálisan tanul, nem bulizik, és nem puskázik, az pedig úgyis kimegy külföldre, mi pedig itt maradunk egy halom képzetlen diplomással.


Nem általánosítok, de a főiskolások/egyetemisták nagy részére igaz, amit leírtam.


Ti ezt el tudjátok fogadni? Szerintetek helyénvaló ez így?


2011. szept. 29. 16:21
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
69%

Nem.

Szerintem az sem helyénvaló, hogy az ország vezetői csesznek rá arra, amit vezetniük kéne és helyette inkább ezermilliárdokat tüntetnek el a semmibe.

Valószínűleg ezek az egyetemisták is azért viselkednek így, mert kb. tisztában vannak vele, hogy Magyarország egy nagy rakás vicc a jelenlegi állapotában és teljesen feleslegesnek tartják, hogy megerőltessék magukat és felelősek legyenek egy ilyen országért.


Legalábbis ezt hallom tőlük.

2011. szept. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Arra nem gondolsz, hogy mondjuk azért puskáznak azok a diákok, mert olyan szarokat kell megtanulniuk a diplomához, ami már nem is úgy van ahogy tanítják, mert csak a tanításban nincs fejlődés, vagy pedig alapból értéktelen dolgot kell tanulniuk amit, mivel benne vannak a képzésben meg tudják állapítani, hogy soha nem fogják használni.
2011. szept. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Én nem buliztam és füveztem, és puskázni is csak ritkán mertem. Lett is belőlem egy lóf*szse szakember, már amit az egyetemen magamra szedtem. Szerencse, hogy a hobbim is az, amit az 1etemen is tanultam (ill. tanítani illett volna), így aztán rám ragadt egy kevés.


És Istennek hála, hogy sokan szétfüvezik az agyukat, legalább lesz ember papírt tologatni is, nekem meg kevesebb a konkurencia.

2011. szept. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

Jó, persze, mindenhol vannak felesleges tölteléktantárgyak.

Aki azokon puskázik, az még elmegy.


De aki a lényeges tárgyakból is puskázik, és aki az egyetem elvégzése után alig tud valamit, mert folyton csak bulizott és puskázott, az már nonszensz.


Egyesek nem tudják értékelni, hogy hol vannak.

Akik például egésznap egy gyárban betanított munkát végeznek (én szerencsére nem ebben a helyzetben vagyok), azok bármit megtennének, hogy főiskolára vagy egyetemre járhassanak, és legyen esélyük a felemelkedésre.


Még akinek az adott, de soha nem végzett idegölő, egyhangú monoton melót minimálbérért, az nem értékeli a főiskola/egyetem adta lehetőségeket, és inkább partizni jár, és puskázik.


És ez a szomorú-

2011. szept. 29. 16:43
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Hát aki csak iszik füvezik és puskázik egyetemen azok bizony nem szokták elvégezni, mert államvizsgán meg szakdoga védésén nemigen jutnak így át
2011. szept. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Ez legyen a legnagyobb baj.Ha jártál volna iskolába,tudnád mily hülyeséget írtál.Az oktatókat nézed le a leg jobban.
2011. szept. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
84%

Fúúúú te......


Jártál te már egyetemre? Mármint úgy értem, hogy tanulni, mint egyetemista, nem pedig, mint járókelő, akire éppen az utcán jött rá a szarás, és az egyetemen ment el WC-re.


Szerintem nem, sőt egy egyetemista ismerősöd sincs. De az süt is az írásodról, hogy te nem azon az intellektuális szinten vagy. Ha meg esetleg mégis van, akkor kérdezd meg tőle, vagy mutasd meg neki ezt, aztán reménykedj, hogy nem töri be az arcod.


Egyetemista ismerőseim és jómagam sem járunk többet bulizni, mint aki nem egyetemista, sőt inkább kevesebbet. Mert nincsen della. Diszkóban is inkább a szakmunkás képzésen küszködő söpredékkel találkozom. Milyen érdekes. Nem az egyetemisták isznak, füveznek, hanem inkább ők.


De lehet ez a Győr ennyire elit hely, vagy földönkívüli hely, hogy itt máshogy mennek a dolgok.


Süt az irigykedés az írásodból. Mintha a befizetett pénzed 75%-át a felsőoktatásba fektetnék, úgy csinálsz.

2011. szept. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 Tetszik a ***** válasza:
89%

Nemzeti Liberális: Nyugi, nem lepontoztam, csak jelentettem.


Itt a nagyon leegyszerűsített érv: Ha csak a papír kell nekik, akkor minek tanuljanak? Abban viszont igazad van, hogy minimális tudású az, aki puskázással kettessel átment, de nem szakember. Egyébként pedig aki nem tisztességesen tanul, az mindenképp saját maga rovására megy (kivéve, ha ott, ahol dolgozik, nem dobják ki, de akkor pedig a munkahely rovására, amely megint csak a képzetlen vezetői posztra utal). Úgyhogy én azt mondom, hogy nyugodtan puskázzon csak. Carpe Diem. Holnap neki lesz rosszabb.


Amúgy pedig egy átlag ember jobban szeretne a saját hazájában maradni. Az, hogy ki megy-e vagy nem, csak azért van, mert van, aki elüldözi őket.

2011. szept. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
40%

"Nyugi, nem lepontoztam, csak jelentettem.

"


Miért?


teljesen jogos volt, amit írtam.


Ha itt maradhatnak az állandó zsidózós, cigányozós, ircsukki típusú válaszok, akkor az enyém is!

2011. szept. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

Harmadik egyetemi félévemet kezdtem most. Nem bulizok (alapból nem is vagyok bulizós típus), nagyon ritkán iszom, akkor is keveset, nem füvezek, még csak nem is dohányzom. Eddigi féléveim alatt egyszer sem puskáztam, és a jövőben sem áll szándékomban. Puskázást a középsuliban ejtettem meg max. 2-3 alkalommal.

16:36-nak is igaza van.

2011. szept. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!