Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vona nem a saját pártja ellen...

Vona nem a saját pártja ellen beszél, ha a választójogot iskolai végzettséghez akarja kötni?

Figyelt kérdés

Szerintem ebben az esetben 2 pártnak csökkenne a támogatottsága. A Fidesznek, mivel a cigányok már nem tudnának szavazni, illetve a Jobbiknak.

Tudom, mindjárt jönnek a válaszok, hogy "és miből vontad le ezt a következtetést, bolsikám?"

Hát abból, hogy általában az elmaradottabb falvakban magas a Jobbik támogatottsága. Érdekes, hogy olyan helyeken, ahol mindenki iskolázott, ott kevés a jobbikos.

Itt Budán, a környékünkön nincs olyan ember, akinek ne lenne diplomája. Érdekes módon egy jobbikos sincs.

Szerintem az általános iskolai végzettség még nem tenne be a Jobbiknak, de ha bevezetnék, hogy a diplomás emberek szavazata kettőt érjen, akkor igencsak megcsappanna a százalékuk. Tudom, most jön az a duma, hogy "ááá, a diploma nem jár együtt az ésszel".



2012. jan. 30. 15:05
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Ez hogy jön a kérdéshez?
2014. febr. 20. 06:02
 12/12 anonim válasza:

Kérdező, te diplomás vagy?


Észrevettem, hogy a hivatalosan is okosnak tartott embereknél is van ez az ún. álomvilágban élés,

ami azt jelenti, hogy nem látják mások helyzetét, és ez sokszor nem csak az életkörülményekre igaz.


Van ez a: Budán lakónak fogalmuk sincs mi van Borsodban, mert a TV2klubbok szándékosan nem szólnak róla.


A nyugdíjas nem akarja hogy az oktatásra költsék a pénzt,

Az egészségeseket nem érdekli, hogy néha be-be zárnak egy kórházat,


Ezeket az érdektelenségeket gyakran tapasztalom...

2014. máj. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!