Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azokat kérdezném akik az...

Azokat kérdezném akik az előző választáson nem szavaztak ( nem azért mert még nem voltak 18 évesek, hanem mert nem mentek el) azok előreláthatólag fognak szavazni a következő választáson?

Figyelt kérdés

ha nem fognak akkor miért nem? milyen pártra vártok? jobb vagy baloldaliak vagytok inkább?

én jobb oldali vagyok, előző választáson még nem voltam 18 és szerintem nem fogok szavazni a fideszre a jobbiktól pedig "félek" olyan értelemben, hogy nem tudom kiszámítani mit fognak csinálni


2012. febr. 1. 08:23
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
30%
Azok az emberek azért nem mentek el szavazi mert felelőtlenek, és nagy ívben leszarják hogy mi lesz országal! Valószínűleg még most is leszarják, mert agyhalottak!
2012. febr. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
62%
Magyarka, te már megint hülyeségeket beszélsz. Én pl. elmentem szavazni, de egyik párt sem tetszett, üresen adtam be a lapot. Ennyi. Ha nincs kire szavazni, akkor minek?
2012. febr. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
20%
Egy értelmes ember eltudja dönteni hogy melyik párt a számára ha nem is a legmegfelelőbb, de a legkevésbé kártékonyabb. Bár ha nincs identitásod akkor elhiszem, ez is csak a gyarmati népbutítás eredménye.
2012. febr. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
58%

Az nem hozzáállás, hogy arra szavazok, aki a legkevésbé kártékony. Ez a mentalitás felelős azért, hogy ott tartunk, ahol.


Egyébként én nem voltam szavazni, mert mindkét forduló alatt Ausztriában voltam. Akkor én most nemzetidegen vagyok? :D


"a jobbiktól pedig "félek" olyan értelemben, hogy nem tudom kiszámítani mit fognak csinálni" - mi az, hogy nem tudod? Hiszen benne van a nyilatkozataikban. Mire vársz, hogy aranykeretes bullában küldjék el a T. címedre?

2012. febr. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
82%
De van identitásom. Magyar vagyok. Csakhogy jelenleg két jobboldali politikai párt van, aki esélyes a parlamentbe jutásra: az egyik: a megalomániás fidesz, aki csak a burzsuj gazdagokkal törődik, és a jobbik, ami meg a magyarság szégyene.
2012. febr. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
93%

"Egy értelmes ember eltudja dönteni hogy melyik párt a számára ha nem is a legmegfelelőbb, de a legkevésbé kártékonyabb. Bár ha nincs identitásod akkor elhiszem, ez is csak a gyarmati népbutítás eredménye."

Ebből a hozzászólásból látszik hogy te egy igazi debil vagy...Az indentitás pedig nem pártszimpátia kérdése szerintem...

2012. febr. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
18%

"jobbik, ami meg a

magyarság szégyene"


Te vagy a magyarság szégyene!

2012. febr. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
22%

"Ebből a hozzászólásból látszik

hogy te egy igazi debil vagy..."


...azért mert...


Az

indentitás pedig nem

pártszimpátia kérdése

szerintem...


Identitás = Azonosulás. Csak hogy tisztába legyél a jelentésével.

2012. febr. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
nem gondoltam, hogy ilyen nagy veszekedést nyitok:D
2012. febr. 1. 09:54
 10/24 A kérdező kommentje:
mondod, hogy benne van a nyilatkozatukban, hhogy mire számíthatok de én úgy vagyok vele, hogy párt választás előtt igazat nem mondott még sose és nem is fog, akkor derül ki mit akarnak ha hatalomra jutnak és ez így igaz
2012. febr. 1. 09:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!