Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azokat kérdezném akik az...

Azokat kérdezném akik az előző választáson nem szavaztak ( nem azért mert még nem voltak 18 évesek, hanem mert nem mentek el) azok előreláthatólag fognak szavazni a következő választáson?

Figyelt kérdés

ha nem fognak akkor miért nem? milyen pártra vártok? jobb vagy baloldaliak vagytok inkább?

én jobb oldali vagyok, előző választáson még nem voltam 18 és szerintem nem fogok szavazni a fideszre a jobbiktól pedig "félek" olyan értelemben, hogy nem tudom kiszámítani mit fognak csinálni


2012. febr. 1. 08:23
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Azon gondolkozom, van-e értelme neked válaszolni. Olyan hülye vagy, hogy az hihetetlen. Tudod az a jó a GYK-n, hogy korábbi válaszaid visszanézhetőek, tehát nem értem mi értelme hazudni.

Amikor az első válaszodat idézted, az utolsó mondatodat valamiért lehagytad, pedig abban van a lényeg: akik nem szavaznak, azok azért teszik (mármint nem teszik), mert agyhalottak. Tessék, a teljes idézet:

"Azok az emberek azért nem mentek el szavazi mert felelőtlenek, és nagy ívben leszarják hogy mi lesz országal! Valószínűleg még most is leszarják, mert agyhalottak!"

Na most akkor ki is kezdett el "aberrált módon" nyilatkozni? Bocsi, megsértettél, nyilván nem fogok elmenni mellette szó nélkül.


"Mit szabad nekem? Válaszolni a kérdésre?"

Nem, sértegetni a másikat, "aberrált módon" válaszolni. Ennyire nem megy a szövegértés? Baj lesz az érettségin...


"Ja igen, miután leoltottál. És akkor még azt mondjátok hogy én keltem a gyűlöletet, és a veszekedést."

Ki is nevezte a másikat zsigerből agyhalottnak?

2012. febr. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Oroszlán te is törődj vele!Még mindig nem jönnek rá, hogy nincs kiből választani, hogy egyik sz*ros párt se nézi az embereket, csak akkor nyalják a s*ggeket, amikor választáshoz kell mozgósítani!Aztán meg kezdődik megint a sz*patás adókkal, válsággal, meg a fájni fog dumákkal!És még én vagyok az agyhalott...Nem hiszem hogy leszarják az országot azok akik nem mennek el szavazni,sokkal inkább belátják azt, hogy nincs értelme elmenni 4 évente bohóckodni!
2012. febr. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Jobbik. Azok legalább is eddig ,a magyarok érdekeit nézték.

Kilépni az unióból. "Uniós értékek"? Röhögnöm kell.

2012. febr. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Azért csak visszafogottan a Jobbikkal!

Mióta a nemzet érdeke a gyűlöletkeltés?!

A melldöngető magyarkodástól, a malomkő méretű kokárdától, stb. még nem lesz nagyobb, igazabb "magyar" valaki, nem ezen múlik! Pl. gőgösség helyett több alázat a (haza)szeretet egyik ismérve.


A Fidesz kb. a kamaszkorban van: minden ellen lázad, azt hiszi, mindent megtehet, legfeljebb utána az özönvíz, a Jobbik pedig a dackorszakban: mindenre nemet mond, toporzékol, vagy trappol.


A hazai termékek tudatos választása már valami, de ezt az LMP is támogatja, sőt a helyben előállított termékek fogyasztását tartja a legelőnyösebbnek.


A Jobbik egyik nagy kinyilatkoztatása, hogy ki kell lépni az EU-ból. Gratula! Hatástanulmány készült, hogy mi lenne, ha kilépnénk?! Előnyök, hátrányok?!

Rengeteg sok felesleges megkötés volt (pl. egyenes uborka - amit szerencsére megszüntettek), van. Valóban vannak hibák, de így is eddig sokkal többet nyertünk, és fogunk is, mintha nem lennénk tagok. Rengeteg támogatást kaptunk - más kérdés, hogy mennyire tudtak ezekkel az eddigi kormányok élni, a pénzek hány százalékát nyúlták le. Tény azonban, hogy rengeteg autópálya szakasz nem épült volna meg, Budapest, és más városok helyi ill. országutak, stb. még mindig hemzsegnének a kátyúktól. (talán még emlékeztek arra hogy néhány évvel ezelőtt pár év alatt szinte mindenhol helyreállították Budapest útjait, ahol több volt a kátyú, mint az aszfalt - igaz volt is az autószerelőknek munkájuk.


Ja, a másik fele, hogy nem fizetnénk tovább a megkapott hiteleket. Szintén hatástanulmány? Egy pillanat alatt csődbe mehetnénk, mert az összes külföldi cég pánikszerűen menekítené ki az összes vagyonát, gyárát, stb. és milliók lennének egyik napról a másikra munkanélküliek. Ezeket ki tartaná el, miből lenne pénzük arra, hogy fogyasszanak? Így elvileg szinte az egyetlen bevételi forrás az export lenne, de miért vennék nagyobb mennyiségben a mi termékeinket, ha a külföldi piac remekül működik nélkülünk is, és bevételt nem várhatnak tőlünk?

Az infláció egyik pillanatról a másikra az egekbe szökne, a közbiztonság nullára redukálódna, akármennyit trappolnak egyesek. Az Magyarország bukása lenne.

2012. aug. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!