Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha vissza hoznák a halál...

Orbán kérdése:

Ha vissza hoznák a halál büntetést ( vállalná a hóhér szerepét valaki )?

Figyelt kérdés

- Ez is csak egy munka amit valakinek el kel végezni

- Nem véletlenül van ott ahol van


2012. febr. 2. 05:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Mindenre van ember!
2012. febr. 2. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Ha rendesen megfizetnék, nagyon sokan.
2012. febr. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
24%

Természetesen. Ha ismered a történelmet akkor mondok egy nevet Irma Grese. És hogy miért mondom ezt? Mert sok embertől olvastam már, hogy dehát te sem vállalnádbe...


Nem a fenét, én szemrebbenés nélkül vágnám át bárki torkát, ha ezt a törvény lehetővé tenné.

2012. febr. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%

"Nem a fenét, én szemrebbenés nélkül vágnám át bárki torkát, ha ezt a törvény lehetővé tenné."


Büszke lehetsz magadra. Aljadék.


Egyébként amelyik demokráciában van is halálbüntetés, az is manapság már méreginjekciót alkalmaz. A hóhér dolga nagyjából annyi, hogy megnyom egy gombot, és csá.

2012. febr. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
33%

"méreginjekció, egy gomb"


Úgy teszel mintha valami féle mentőöv lenne ez a két tétel, és nem pont ugyan olyan mint ha kötelet akasztanál a nyakába vagy meghúznád a ravaszt.


Simán lenne jelentkező, és én támogatnám, hogy visszaállítsák. Elrettentő példa lenne. A szemet-szemért elv mindig is igazságos volt!


Amiért járna (szerintem): gazdasági csalás, emberölés, harmadik bűncselekmény, hazaárulás!

2012. febr. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%

A szemet szemért elv sosem volt igazságos, mivel nem mérlegelte a körülményeket.


Ez pedig nem mentőöv volt, csak elmondtam, hogy manapság milyen is egy kivégzés.

2012. febr. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%

Van egy időseket kínzó bűnöző, aki összeveri az öregeket egymás szeme láttára, kirabolja és megöli őket. (szenvednek)


És egy könyörületes megoldásban gondolkodsz?

Szenvedjen 100x többet!

2012. febr. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
48%
Mi van akkor, ha ezt azért tette, mert valaki kényszerítette rá? Na, akkor is járna a halálbüntetés?
2012. febr. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
84%
Emese. Ugye te sem gondolod komolyan, hogy az öregeket terrorizáló rabló gyilkosokat bárki vagy bármi kényszerítette ilyen tettre?
2012. febr. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
48%
Ebcsont, örülök, hogy pont a lényeget nem tudtad megérteni. Nem vitatkozom veled... :)
2012. febr. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!